Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest VII. kerületében a...

Budapest VII. kerületében a Garay Tér 2023-ban milyen környéknek számít? (Tisztaság, emberek, biztonság)

Figyelt kérdés

2023. márc. 15. 21:58
 1/7 anonim válasza:
68%
Biztonságosnak számít, csak kissé piszkos
2023. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Vannak c típusú lakosok a környéken, de nem ők a többség. Kicsit szűk és zsúfolt egyébként arrafelé minden, viszont az infrastruktúra kiváló, minden van pár méteren belül. Összességében élhető környék.
2023. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan, amilyennek a Keletitől 2 sarokra várnád. A Keletinél egy lehelletnyit jobb.
2023. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
79%

Én konkrétan itt lakom.

- Dohányboltból kijőve garay sarkán egy terjesztő kínált valami anyagot.

- Gyakran dobálják ki az utcára ami nem kell (pl.: ajtó / ruhaszárító / zsák ruha , fotel)

- Gyakori hogy az iszákos csövesek telihugyozzák a járdát keresztbe (vagy a kutyák).

- Plusz van aki a kutyájukat az út közepére szaratattják (lehet direkt, vagy náluk ez a kultúra alaprésze).

- Tegnap este 3 magas huszonéves srác/férfi akart valamit tőlem, nem tudom nem álltam meg nekik. (szokásos : szevasz tesó, mi van veled.....)

- Kíváncsi leszek, kövi alkalommal hogy kinyilvánítja-e majd a nem tetszését amiért nem álltam meg neki.

- Múlthéten "verekedősdit" játszottak a fiúk (tizenéves középiskolások). Állítólag csak játékból verekedtek...

2023. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 "bocstesó"


[link]

2023. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
71%
Egy putri. 3 évig laktam ott, 1 éve költöztem el, egy felüdülés volt. Rengeteg a kissebségi, bűz és mocsok mindenütt. Konkrétan figyelned kell hova lépsz, mert bármi lehet a járdán. Bolt normális nincs, csak egy csöves Penny. Éjszaka drogosok kiabáltak, nálunk még ukrán vendégmunkások is voltak. Rengeteg a kínai bolt, majdnem minden házban lakik is egy-egy család. Üvöltöznek, csapkodnak, zörögnek. Menj inkább pár utcával kifele és válaszd Zuglót!
2023. márc. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Egyszer sétáltam arra idén egy igazi retek környék.


Üdv: egy I. kerületi lakos

2023. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!