Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Létezik lista CSOK mentes...

Létezik lista CSOK mentes településekröl?

Figyelt kérdés

Olyan településeket keresek az országban, ahol nem lehettett és nem lehet igénybe venni a CSOK-ot.

Elérhetőséget, linket szívesen fogadok válaszként!

Köszönöm!



2023. márc. 23. 16:11
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Javítom ismét a kérdést, tehát azokat a településeket szeretném ismerni név szerint, ahol nem működik /működött a falusi CSOK, és falunál nem nagyobb...
2023. márc. 23. 22:38
 12/22 anonim ***** válasza:
97%

Srácok, nem azon dől el a falusi CSOK, hogy ami nem falu, ott nem lehet! Lélekszámon dől el, egy pár ezer fős kisvárosban is fellehet venni a falusi CSOK-ot! :) Tény, hogy elsőre erre következtetne az ember, hogy falusi CSOK az csak faluban működik, de nem, ha a település város, azonban nincs 5000 a lélekszám, akkor felvehető a falusi CSOK. Ma már igaz, hogy 10 ezer fő alatt nem lehet a városi rangot megkapni, de régebben ez nem így volt, így számos város van 10, de még 5 ezres lélekszám alatt is! További kitétel az, hogy a lélekszám 2003-hoz képest csökkenő tendenciát mutat, egészen pontosan 95%-a annak vagy értelemszerűen annál kevesebb!


Nem tudom, hogy miért érdekel ez, de falusi CSOK 2486 településen igényelhető Magyarországon. 5000 fő alatti települések száma Magyarországon 2843, azaz 357 ilyen település van, amire kíváncsi volnál, de ilyen lista nincs, ami ezt listázza. Senkit sem érdekel az, hogy mely település ami nem szerepel a falusi CSOK-os listán. Ez a falusi CSOK-ot felhasználók számára lett készítve, tehát ha valaki egy adott településen építkezne falusi CSOK-ot felhasználva, az megnézi a CSOK-os listát, szerepel-e rajta az adott település! Mindenesetre ha ez segítség, akkor olyan 5000 fő alatti településeket keressél, ahol a népesség nem fogy!

2023. márc. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

#13:

Köszönöm! S megjegyezném, ez volt az egyetlen válasz, amin látszik, hogy megértették a kerdést! Igen, arra 357-re lettem volna kíváncsi, név szerint!

Mégegyszer köszönöm!

2023. márc. 24. 09:30
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, arra 357-re lettem volna kíváncsi, név szerint!


Lásd 12. Ami nincs a csokoson. Leülsz két listával, teljes és csokos, aztán kihúzkodod. Pont.

2023. márc. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
96%
#15: azért a számítógépek korában már szerencsére ezt nem kell kézzel csinálni ;)
2023. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok, ezt a kérdés kiírásakor én is tudtam! Gondoltam valaki már megcsinálhatta, s fent van a neten, nos arra irányult a kérdés...
2023. márc. 24. 10:41
 17/22 A kérdező kommentje:
Azt már megsem merem kérdezni, hogy van-e valahol lista az 5000-es lélekszám alatti településekröl, hogy ne kelljen az összesen kezdeni azt a 2486 kihúzást, plusz ki kéne húznom az 5000 felettieket is, mert ugye azok meg alapból CSOK-osok... 😐
2023. márc. 24. 10:47
 18/22 anonim ***** válasza:
89%
még mindig nem teljesen értem mire megy ki ez az egész, ha van egy pont-nem-CSOK település, körbevéve 20 CSOK-ossal, miért gondolod, hogy ott olcsóbb lesz az ingatlan? A környék árai ugyis felhúzzák.
2023. márc. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Sehol nem írtam, hogy "olcsóbb..."

Nem érteni kell, válaszolni a kérdésre, ha tudjuk a választ...

Köszönöm.

2023. márc. 24. 12:19
 20/22 anonim ***** válasza:
35%

Jujjj... hát az ilyet engedd is el a "füled mellett", mert ebből több oldalnyi viták vannak egy-egy kérdésnél. :)

Az egyik feltételez, és feltételezést tényként kezelve véleményt is alkot róla, (mint mikor nyuszika a létráért indul és b...meg medve a létrádat!) a másik jön és vitatja a véleményt. Nem a feltételezést, az abból/arról alkotott véleményt, aztán elvitáznak a semmin oldalakat! :D

2023. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!