Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy panelháznál minél magasabb...

Egy panelháznál minél magasabban van egy adott lakás, annál többet ér?

Figyelt kérdés
Tehát, mondjuk, a 8. emeleten lévő lakás drágábban eladható, mint a 3. emeleten lévő?

2023. márc. 31. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bővebben?
2023. márc. 31. 15:23
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

A legrosszabb a földszint, de a 2-3 emelett fölött már értéktelenebb

2023. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Legfelső emelet beázás veszélye miatt értéktelenebb. A földszint zajos, idősek szeretik, mert mi van ha elromlik a lift.
2023. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Minél fentebb van, annál olcsóbb. Gondolj a költözésre, bútorokra amik liftben nem szállíthatóak. Minden szállítás méregdrága lesz.



Földszint sokszor a legolcsóbb, sokszor nem, én azt preferálom főleg.

2023. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy. Pont, hogy 3.től kezdve már sokaknak nem kell, ha liftes akkor azért mert elromolhat, ha nem liftes, akkor meg főleg a kutya nem akar felmászni minden nap a 4.re, plusz eg,re melegebb vsn nyáron fent. Zárószint kizárva, az is kevésbé megy, plusz a földszint hideg, hangosabb.

Szóval földszint szr, első-második a legkeresettebb, utána nem annyira.

2023. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, első, masidik, esetleg a harmadik a legjobb, a földszint és a zárószint a legkevésbé értékes.
2023. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolva ,ez így nem igaz.
2023. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Kizárólag zárószinten kerestem panellakást és ott is vettem, már négy éve ennek. A következők igazak a legfelső szintre: Panorámás, mivel a lakótelep szélén van a lakás, kilométerekre ellátni. Utca zaja nem hallatszik fel. Az ablakot ki lehet nyitni, nincs olyan mennyiségű por, szmog (van levegő minőség érzékelőm, laktam lejjebb albérletben, ott rosszabb értékek voltak jóval.). Nincs felső szomszéd, csend van egész nap. A tető felújított, a legnagyobb esőben sem ázott be soha. A lift új, halk, négy év alatt egyszer kellett volna felsétálni, de a másik lépcsőházban felmentem a lifttel és a tetőn átsétáltam (biztonságos korlátos folyosó van középen a tetőn a lépcsőházak között.). Költözés nem volt problémás, minden befért a liftbe. A házban távfűtés van, a lakásban a legtöbb helyen körbefutnak a fűtéscsövek, ide jön be először a forró víz, 22-24 fok van télen 0-ra tekert radiátorral, ami egyedi mérős és megjegyzem nincs kívülről szigetelve a ház. A panel illesztések meg lettek csinálva. Egyetlen hátránya, hogy nyáron meleg van, de van klímám (Ha kint negyven körüli fokok vannak akkor használom), előtte harmadikon laktam, ott is meleg volt nyáron. A lakás nem volt olcsó, egyáltalán nem volt olcsóbb, mint a piacon található alsóbb szinten elhelyezkedő lakások, a fentebb említett előnyök miatt. Aki a legfelső szintet választja nem bánja meg, ez az én személyes tapasztalatom.
2023. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, a tied a kivétel, ne mondjuk már hogy ez az átlag és nem bánja meg :D
2023. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!