Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A mostani helyzetben érdemes...

A mostani helyzetben érdemes házakat keresgélni? 30 éves vagyok, ésszerű keretek között 27M-t tudok ráfordítani az egészre, ha ettől kevesebb, az jobb.

Figyelt kérdés

2-3 éve küszködök a gondolattal hogy kizárólag Miskolcon szabadna maradni, ha hosszútávon nem akarom hogy 1-2 cigány beköltözzön mellém. Viszont a lakóhelyemen egy ilyen ház [link] [link]

Ennyibe kerül, és a csok-on kívül semmi nem indokolja az ekkora felárat, csak az utóbbi pár év marhaságai verték fel indokolatlanul a vételárakat.


Néha egy-egy gazdag valaki megvesz errefelé valamit, 1 év elteltével meg csinál belőle közel 70-80milliós házat.


Várostól 15-20km-re meg autóhoz lennék kötve mindig, ezzel nehéz megbarátkoznom.


2023. márc. 31. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Borsodban én nem vennék ennyiért.
2023. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 NTBS ***** válasza:
79%
Igen érdemes. A Borsod sztereotípia ne zavarjon. A többség sosem járt itt.
2023. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 egyes vagyok, ott nőttem fel, Borsodban, Miskolctól 15 km-re, Boldván. Nem sztereotípia :)
2023. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

En meg egy teslat szeretnek 1 millioert venni, vajon erdemes nezelodnom? 😂


Teljesen mindegy, hogy szerinted mi mennyit er, ha egyszeruen a valosag nem igy mukodik. En se adnam el a hazamat szimplan kedvessegbol

20 millioert, ha elviszik 60-ert is.


Aranyos vagy, de valamit el kell engedned, ha ennyi a keret. Vagy a helyet vagy a hazat. Kisebb lakast talan kapsz, nem?

Vagy noveld a kereted.

2023. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4

Ebben igazad van, ha ~100millió forint állna a rendelkezésemre, akkor már megvettem volna pár utcával arrébb az egyik eladásra kínált ingatlant.

2023. márc. 31. 17:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Keress felújítandót, azt kapsz talán 20-25 M -ért is,aztán majd kipofozgatod.
2023. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miskolc Vörösmarty utcan (teljesen belváros, normális környék, nincs tele putrissal) 55 nm ingatlan 22M forint. Felújítando, de költözhető. Nem tudom hogy alkudni lehet-e nem a sajátom, de ha gondolod elkuldöm az elerhetosegét.
2023. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos az már nagyon belváros számomra.
2023. ápr. 3. 20:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát kérdező sajnálom.

Teljesen a belváros, mégis csendes. Semmit nem hallani az éjszakai életbol. Ennyiért szerintem ingyen lenne, de te tudod 😊

2023. ápr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Észerű keresgélni. Ami nem észerű, hogy Te egy komplett szép állapotú családi házat akarsz, ami átlagos családnak cirka 20-30 év hogy kifizessék. Te 30 évesen egyedül akarod elérni, és elégedetlen vagy azzal amit rá tudsz szánni az ingatlanra. Szerintem nagyon szép összeg ami rendelkezésedre áll, figyelembe véve hogy 30 éves vagy. Minél tovább húzod, annál rosszabb lesz (most van visszaesés az ingatlanpiacon így azt nézd a gazdasági elemzésekben, mikor érte el a legalját az ingatlanpiac), akkor vegyél ingatlant. Utána úgyis meglódul a piac egy pontig. Ez mindig így működik. Ha nem ingatlanba van a pénzed, egyre távolabb kerülsz a vágyott minőségű ingatlantól. Ha csak lakásra elég a pénzed akkor azt vegyél. Nem olyan bonyolult ez. (Nyilván a lokációt nézni kell, de ezért Miskolcon van egy sok olyan városrész amit nem a dakoták laknak..nem kell azért ezen elkeseredni.)
2023. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!