Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van egy pici, 32nm-es, panorám...

Van egy pici, 32nm-es, panorámás lakásom a rózsadomb alján, és kb. 14 millió forintom a bankban. Érdemes most (ebben a piaci helyzetben) belevágnom egy picit nagyobbra való cserében, valami szintén csendes környéken?

Figyelt kérdés

A jelenlegi, rózsadomb induló pontján lévő környéket kezdem megunni, szeretnék egy kis levegőváltozást. Szívesen mennék a 11. kerületbe, kb. 45nm elég volna nekem. Nagyon tetszenek az Újbuda-központtól befelé eső kis utcák, pl. az Eszék utca környéke.


Érdemes most belevágni? Vagy jó eséllyel rosszul tudok kiszállni a lakásomból? A lakásom tehermentes, gyorsan el tudom adni KP-ra.


2023. jún. 3. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
32 nm pici 🤣🤣🤣🤣
2023. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért, nem az?
2023. jún. 3. 15:01
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Eszék utca? Mikor jártál ott? Sétálni, borozni kiváló, de ott lakni? A parkoló autók, a mérhetetlen mennyiségű kutyaszar teszi élvezetessé az ottlakást. Az igaz, hogy közel az SZTK, a piac,az Allee(is) gyakorlatilag karnyújtásnyira minden, de annyit is kérnek álmaid lakásáért. ...bár..14 milla, plusz a jól eladott Bimbó utcai lakás ára elegendő egy Eszék utcaira.


Ha kérdeznél, akkor nem javaslom az Eszéket,(és a két szomszéd utcát, inkább a Körteret) vagy a Vahot utcai nagy tömbházak valamelyikét..

2023. jún. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A rózsadombit kb mennyiért árulnád?
2023. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kb. 1,5mFt/nm
2023. jún. 10. 23:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nem tudom pontosan melyik utca, de rózsadombról nem biztos hogy vágynek oda. Az említett utca közel van a fehérvári úthoz ?
2023. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha igen, akkor meg ingyen sem laknék ott. Mondjuk nekem Rózsadomb álmaim netovabbja főleg egy bizonyos környék.:)
2023. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem tudom, de nekem a mostani helyzetben soknak tűnik az 1,5 milla/nm. Persze lehet, hogy a Te lakásod simán ér ennyit, csak amiket én találok a II. kerületben 32 nm-eseket azok olcsóbbak. A helyedben én azon a környéken maradnék, nem mennék a XI. kerületbe.
2023. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A menő részek most is tartják magukat. De van egy árhullámzása minden környéknek, az kétségtelen. Nézegesd a netet, és amikor úgy tűnik, hogy jó áron megvennék, és van is kínálat az Eszék utcánál, akkor kell meglépni.


Lehet, hogy kevesebbért tudod eladni most, mint 2 év múlva, de a különbözet, amit most fizetned kell a nagyobbért, az is kisebb nominálisan, szerintem kijön ennyiből.

2023. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, folyamatosan nézem a 11. kerületi, nekem tetsző környékeket, de szerencsére nem sürgős az eladás, van időm alaposan megnézni a kiszemelteket.
2023. aug. 3. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!