Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Győr-Moson-Sopron megyeiek,...

Győr-Moson-Sopron megyeiek, melyik települést választanátok ezek közül, ha ingatlant szeretnétek venni?

Figyelt kérdés

Jánossomorja: Amit eddig olvastam róla, hogy itt nincs sok élet, mert nagyon kisváros és azt is látom, hogy az ingatlanárak eléggé magasak, nem véletlen hiszen közel van a határhoz. Ez sokat is segítene ingázásnál, ha a költségeket nézem meg azt, hogy mennyi idő menne el az utazással.

Kapuvár: Itt vannak talán a 3 település közül a legolcsóbb ingatlanok, ami azért elég nagy pozitívum mert nem szeretnék életem végéig hitelt fizetni. Viszont nem tudom, hogy azért olcsó mert a határtól viszonylag messzebb van, vagy mert nem jó környék?

Csorna: Nagyobb város több is az ingatlan, amiből lehet választani, viszont ez sincs közel már annyira a határhoz.


Sokan ajánlják, hogy mielőtt ingatlant vásárolsz menj el a környékre, maradj ott fél napot, hogy lásd milyen hely,de jelenleg erre nincs lehetőségem és elég nagy a szórás is. Előre is köszönöm minden környékbelinek az infómorzsákat!



2023. jún. 28. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kapuváron sincs különösebb gond a nem idén barnultakkal, ha erre vonatkozott a kérdés ("nem jó környék").

Ha Csornával összehasonlítom: szinte ugyanakkora lakosságúak, mindkettőt 1968-ban nyilvánították városnak, mégis Csorna sokkal városiasabbnak tűnik. Kapuvár még mindig egy nagyra nőtt falu, falusias gondolkodású emberekkel. Szerintem alapvetően ezért alacsonyabbak az ingatlanárak. Egyébként a határhoz Kapuvár van közelebb, szóval nem ezen múlik.

Jánossomorját kevésbé ismerem, de azt biztosan a rendszerváltás után nyilvánították városnak, amikor már az égvilágon semmi követelmény nem volt hozzá. Szóval az most is 100%-ig falu. Egyébként két falu összevonásából keletkezett: Mosonszentjános és a nála sokkal kisebb, és a főúttól távolabb levő Pusztasomorja összevonásából.


Nem írtad, hova járnál dolgozni. Ha a munkahely helyszíne nem szempont, én mindenképpen Csornára költöznék, méghozzá lehetőleg a 85-ös főút és a vasútállomás közötti térségbe. Ott Kiscsornát célszerű kerülni (főúttól délre, a város nyugati szélén van), ott vannak nem idén barnultak. Nem is a közbiztonságra szoktak panaszkodni, hanem hogy pl. lopott rézvezetékekről égetik le műanyag szigetelést, amitől kellemetlen bűz terjeng.

2023. jún. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csornan vennék a legkevésbé. Helyben alig van sztem sajnos ipar és hát sztem nem is túl rendezett. Itt még jó áron sem vennék. Kapuvar egy fokkal jobb, de az sem az igazi. GYMS megye z osztrák hatarszelen jó Sopron és 30 km-res körzetében, Győrben vagy a közvetlen körzetében, netán Mosonmagyaróváron. Kb ennyi. Rsbakozben csornan vagy mellette levo falukban nem olyan a helyzet sok tekintetben min amit a megyétol várnának sokan.
2023. jún. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csornán laktam idáig, szerintem a felsorolt 3 város ugyanolyan. Kertváros, közepén pár emeletes társasház egy kis városközponttal. Csornán van a legfurább teszkó szerintem, csak önkiszolgáló pénztárak vannak és nagyon sötét van bent, szinte már elemlámpa kell hozzá.
2023. jún. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi időre tervezel külföldön dolgozni, de ismerőseimből kiindulva 3-5 évet bírtak csak ki. Lehet csak puhányok, vagy pedig összeszedték a szükséges pénzt amit akartak.

Az írásodból nekem az jön le nem ugródeszka otthont keresel, hanem véglegeset. Így én arra felé vennék házat a megyében ahol sok jól fizető munkahely van, azaz Győrhöz közelebb. Csorna-Győr közötti területe, mivel az erre felé mutató környéket nézted, és inkább Győrhöz közelebb.

Szerintem nagyon nem mindegy , hogy a külföldi munka befejezése után, a nyugdíjas korodig, a pároddal és az iskolás gyerek/-ek mennyi időt töltenek tömegközlekedési eszközökön, vagy esetleg mekkora távon ingáztok kocsival napi szinten.

2023. jún. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyms sopron megye 3 telepules kore koncentrálódik ezek melle jó költözni. Győr és környéke, baromi erős az ipar, ausztriahoz kevésbé ideális távolság miatt, a környezet is szép. Sopron és Mosonmagyaróvár környéke. Ausztria kozel van. De helyben is van bőven jól fizető melo, mivel még kell fizetni az embert Ausztria elszivo ereje miatt. Mashova meg ebben a megyében sem mennék.
2023. jún. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!