Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tapasztalatok ingatlanfelvàsár...

Tapasztalatok ingatlanfelvàsárlò.hu oldalról?

Figyelt kérdés
Szeretnénk eladni a jelenlegi otthonunkat, és venni helyette egy nagyobbat. Rá találtam erre az oldalra és érdekelne hogy ez át verés? Elég gyanúsnak tűnik hogy ennyire önzetlenül azonnal készpénzben fizetnének a házért. Mi a véleményetek?

#eladás #eladó #befektetés #Ingatlan felvàsárlás
2023. jún. 30. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Fillérekért megveszik, ha jó helyen van, és lusta vagy te eladni.
2023. júl. 1. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xswerdy ***** válasza:
nem tűnik átverésnek, az egyértelmű az oldal alapján, hogy nyomott áron fognak ajánlatot tenni. Nyilvánvalóan az azonnali kp fizetésnek ára van.
2023. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon köszönöm a segítséget. Akkor nem nagy üzlet, mindenképp megéri nekünk bele fektetni az energiát, áron alul semmiképpen nem adnánk mert nagyon jó helyen van az ingatlan.
2023. júl. 4. 11:52
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


A tudakozo nem ad ki nevet a telszamhoz. Le van tiltva. Nekem ez gyanus.


Semmilyen cegnev nincs az oldal mogott. Ez is gysnus. Lakasmaffia gyanus.


Ha ok befektetoknek arulnak,akkor nyilvan ceg es akkor van nevuk.


Az ingatlanirida mogott legalabb van egy ceg.


Telon kerdezd meg ,milyen cegnev van mogottuk. Vagy maganszemelykent vasarolja fel a lakast??

2023. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs irodajuk se. O jon megnezni a lakasod es teged. Ha egyedulallo vagy,akkor jo alany vagy a lehuzas atvereshez. Kikerdeznek,kivwl laksz,mennyi rokonod van. Ha kiszagoljak,h nincsenek hozzatartozoid,biztos ,h jo alany vagy az atvereshez.
2023. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a segítséget, így tényleg felejtős.
2023. júl. 5. 10:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!