Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A Rózsák tere (Budapest, VII....

A Rózsák tere (Budapest, VII. ker., Erzsébetváros) milyen környéknek számít?

Figyelt kérdés

2023. júl. 22. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Rossz környék
2023. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
kinek(kiknek), van-e autód, közeli munkahelyed?
2023. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Átlagos. Ha nyernék a lottón, nem ott vennék lakást, de mondjuk egy hétköznapi embernek teljesen jó. 5 éve élek a környéken, sose kötött belém senki. Nyilván Budapest eleve tele van fura arcokkal, csövesekkel, koldusokkal, olykor utcán hangosan eszmét cserélő apacs asszonyokkal, de ez lényegében minden belvárosi, sűrűn lakott részre igaz.
2023. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem belvárosi viszonylatban átlagos környéknek számít, 7 keren belül viszont megkockáztatom, hogy talán a legélhetőbb rész (mondjuk bulinegyeddel és Chicagóval nincs olyan magason a léc...). Közel van minden, vannak kifejezetten tetszetős épületek, utcák, de a részeg britek nagyjából elkerülik és a gágyult agyú, elől sáfrányos, hátul kakaós gatyójú honfitársaink jelenléte se vészes (persze azért fogsz velük találkozni bőven).
2023. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon gaz. Setalgassal csak arra most jo idoben delutan meg estenkent.
2023. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nagyon gaz. Setalgassal csak arra most jo idoben delutan meg estenkent."


Én szoktam, mi a gáz? Átlag emberek mászkálnak arra is. Ezerszer jobb, mint mondjuk a nagykörút, bármely pontja, bármely szabadon választott időpontban.

2023. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!