Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szeretnék érdeklődni olyanoktó...

Szeretnék érdeklődni olyanoktól, akik Dömsödön laknak/élnek és vagy nyaralójuk van ott, hogy általában milyen a település "komfort" szempontból? Leírom mire gondolok:

Figyelt kérdés

Tervezem hogy vásárolok egy kis házat, de szeretném ha meglenne az a fajta kényelmes érzet, hogy pl. elmehessünk a párommal egy kellemes étterembe, vagy akár tudjunk rendelni is házhoz ebédet, vacsorát. Hétvégén ne "álljon meg az élet teljesen", tehát örülnénk ha lenne legalább egy kisbolt ami nyitva van. És tudom nem ez a legfontosabb, de mivel kapok egy viszonylag "magas" összegű cafeteria juttatást a cégtől ahol dolgozom és nem lenne hátrány, ha pl. lenne olyan vendéglő, kifőzde bármi, ami elfogadja. ( OTP ).

Szabadidős programok is érdekelnek és úgy en bloc bármilyen ötlet, jótanács, észrevétel, tudnivalót szívesen olvasunk. Szeretnék helyiektől információt kérni, milyem is az élet Dömsödön:)


Köszönöm előre is a segítséget, szép napot mindenkinek!


( Tudom, a google a barátom, de kicsit közvetlenebb válaszokat szeretnék tőletek )



2023. aug. 6. 12:56
 1/2 anonim válasza:

Nem mostani kérdés de hátha nézed még a válaszokat.

Pár napja lakunk csak itt, de semmit nem bántunk még meg ennyire mint azt hogy ide költöztünk.

Én egész kiskorom óta költözésben voltam több országban is éltünk és országon belül több városban is laktam se sehol nem volt pár nap alatt ennyi bajom mint ezzel a nyomorék várossal.


Undoritóak a szomszédok, alig van valami mikor mindenki azt mondta jaj van itt minden a faszt.. olvastam milyen itt az iskola, oké több éves dolog már de én ide biztos nem iratom a gyerekem.

jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez csak az én véleményem másnak biztos megfelel. De hosszú távra nem alkalmas
jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!