Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten lakás kb 25 millió...

Budapesten lakás kb 25 millió forintért?

Figyelt kérdés

Lakás váltáson gondolkoztam, a mostani 1 szobás helyett egy 1.5 vagy 2 szobásra szeretném leváltani.

Nem tudom mennyire reális a 25 millió forint, de kb ennyi keretem van csak. Ha nagyon szükséges max 33 millió forintig feltudok venni hitelt.

Mindenképp egy viszonylag csendes helyet keresek, lehetőleg ne a földszinten vagy első emeleten legyen a lakás.

Budapesten legyen mindenképp, a kerület nem annyira fontos.


Kérlek segítsetek hol találhatok ilyet



2023. aug. 29. 17:03
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Kihagytam hogy a közlekedés legyen jó, elérhető legyen a belváros.

És még hogy lehetőleg ne kelljen költeni a lakásra sokat, ne egy lepukkant hely legyen. Inkább ilyen modern lakásra gondoltam, de nincs nagyon nagy elvárásom.

2023. aug. 29. 17:24
 2/17 Zowie ***** válasza:
100%
ingatlan.com
2023. aug. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

30 millió alatt szuteren vagy földszinti lepukkant lakast találsz csak


Mivel millió/nm ár van most. Így 25 millióért egy 25 nm-es lesz a reális

2023. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha kijebb is jó, mi fél éve vettünk III. kerületben (Békásmegyer) panellakást, teljes kilátással a budai hegyekre (nincs előtte más panel csak a kertvárosi rész már) 31 millióért. 52 négyzetméter, 2 szoba, 6. emelet. Esztétikai felújítást igényel csak, de mi nagyon háklisak vagyunk ilyenre, enélkül is bőven lakható volt. Ha te nem akarsz Pinterest szintű lakásban lakni, akkor ennyiért kapsz, ha meg kedved szerint újítanád esztétikusra, akkor számolj még rá 7-8 milliót.
2023. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Zowie ***** válasza:
100%
2-3 szobásak már vannak 33 millió alatt a 20. kerületbe, egész jó állapotúak.
2023. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Ennyiért jó állapotú modern lakást biztos nem kapsz, még külső kerületekben sem.
2023. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
24M-ért adtak el ismerőseim Csepelen viszonylag jó állapotú garzon panelt pár hete. A kategóriájában ez volt a legolcsóbb lakás. Van Havanna utcai garzonuk is eladó 28M-ért, gyönyörűen felújított. Szóval vannak, de szerintem ami nagyobb, az már rosszabb állaotban van, szóval arra kell kicsit költeni.
2023. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ingatlan.com

Jófogás


Sok sikert

2023. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%

CSepel, III. kerületi lepukkant panel, 20. kerület ahonnan 1 óra a keletibe bejutni. Csupa jó vásár.


Nézd meg a 7.13.14. kerület környékét 30 millió alatt semmit sem kapsz, ami I. emelet fölötti, max 20 nm-es galériázott börtönöket.

2023. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

9-es


Én vagyok a III. kerületi, mivel bent dolgozom a Graphisoft parkban, nekem bőven jó és 18 perc alatt bent vagyok a munkahelyemen. Arra gondolom a kérdezőnek is van esze, hogy a munkahelyéhez közel vegyen ingatlant. Illetve mint írtam, a miénk amit vettünk abszolút nem volt lepukkant, 5 éve volt teljes elektromos-, vízhálózat-, ablak csere, 10 évvel előtte pedig új laminált padló, járólap, fürdő és konyha felújítás. Nekünk ezek az utóbbiak nem tetszettek, mert nagyon 2000-es évek eleje design így 8,5 millióba került az, hogy mai kor ízlésének megfelelően nézzen ki a lakásunk. De mint írtam, ez mind esztétikai ráfordítás, a lakás gépészete teljesen rendben volt. Akinek nincs rá felesleges 8 milliója, annak meg szerintem tök mindegy, hogy cakkos mintás a csempe a fürdőben, vagy a legújabb rusztikus halszálka mintás, fahatású minőségi kerámia járólappal.

2023. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!