Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hatvanban hol ne vegyek házat?!

Hatvanban hol ne vegyek házat?!

Figyelt kérdés
Hatvanba szeretnénk költözni, családi házba nagy telekkel. Szeretném megkérdezni hogy a városon hol nem érdemes házat venni? Gödöllőre nincs pénzünk Aszódot pedig utáljuk. Melyik városrész az ahol a legtöbb balhés örjöngő zene bömböltető Ronaldinnyó él? Ezt a környéket kerülném.

2023. szept. 28. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Hatvanba ne menj, szr az egész
2023. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Újhatvanban a bosch és a Rákóczi út közötti rész rendben van. A déli oldalon már sok a C.

Óhatvanban a Pázsit utca kerülendő és környéke kerülendő.


Hatvan nem rossz hely, sok cég betelepült, viszont emiatt jól felmentek az árak.

2023. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

Ha a gyári munkát szereted, és a gyerekeidnek is majd ezt a jövőt szánod, akkor mindenképp jó választás!


Ellenkező esetben inkább Főváros környékén nézelődnék.

2023. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló. Azért mert Hatvan-ban van a Bosch még nem lesz mindenki gyári munkás és az összes le és felmenő rokonságuk :D. A főváros környéke pedig úgy néz ki, hogy délre Vecsés, Gyál fullon van emberekkel, gyakorlatilag egybeforrt Budapesttel. Utálom Budapestet. Délebre mordor van Monor, Monorierdő ráadásul azok mind picike települések. Attól nyugatra pl Érd vagy Budakeszi, Nagykovácsi lehetetlen a közlekedés, életem jelentős részét Pest megye keleti és északi részén töltöm tehát a Duna másik oldaláról ide átjönni napi heti szinten gyakorlatilag instant agyvérzés. Maradt a Pesttől keletre lévő terület. Gödöllő megfizethetetlen a 120-150 millás házaival, Veres, Szada gyakorlatilag egy dugó, csak Gödöllőn át lehet bejutni az M3 ig. Logikusan a legjobb választás Hatvan. Már nem Pest megye igaz, de gyakorlatilag a város elejében van a megyehatárt jelző tábla a 20 ezer fős lakosság számával méretben megegyezik Gödöllővel vagy Veresegyházával közvetlen lehajtója van az M3-mas autópályára, vadonat új a vonathálózat, van több iskola óvoda ezen kívül a KFC-n és a Mekin kívül ugyan azok a boltok mint Gödöllőn szerintem jó alternatívája. És mivel a felsorolt problémákkal nem én vagyok egyedül ezért valószínűnek látom, hogy ugyan úgy fel fog futni mint Gödöllő Szada vagy Veres, mert oda már nem fér el több ember. Jelenleg még azokhoz képest emberi áron lehet kapni családi házat.

A 2.es válaszolónak köszönöm, megfogadom a tanácsát.

Autózgattam céltalanul a városban nézelődve. Így első ránézésre az újhatvani városrész tűnt nekem kicsit durvábbnak és az óhatvani rész a csendesebbnek. Rosszul gondoltam akkor?

2023. szept. 28. 17:08
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Ahol sok a C ott csak több lesz


Plusz sanszos, hogy mivel agglo közeli, egyszer kaptok egy akkugyárat is. Pláne hogy ma is be lett lengetve, hogy a zoldenergia felé mozdul az ország.


De mindenkinek maga dontese, sajnos sok a bizonytalanság így előre nem tudni hol érdemes most venni bármit is

2023. szept. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
60-ba sehol! Orr harapnak a kacsák!
2023. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Aszód esetleg Bag, szerintem Hatvan messze van már mindennap bejárni Pestre.
2023. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem járok Pestre.
2023. szept. 28. 20:52
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Újhatvanba költöztem Budapest egyik külső kerületéből pár éve. Szeretek itt élni. Minden megvan, ami Pesten is megvolt. A Bosch üzemtől nem messze lakom, nincsenek cigányok, nyugis környék. A városban vannak persze, a belvárosi paneleknél azt hiszem ez a Pàzsit utcai rész, amit írtak, meg Újhatvanban a strand felé a város szélén.


Amúgy bejárok Budapestre dolgozni, az is vállalható még innen, jó a közlekedés. Nem mindenki a Boschban dolgozik.

2023. szept. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hatvant jól ismerem, bár sosem laktam ott, de ott van a munkahelyem székhelye ezért előfordulok havonta többször Hatvanban.

Nem vészes a cserediákok mennyisége. Főleg a óhatvani társasházas részen laknak csoportosulva.

Nekem az óhatvani rész jobban tetszik, mint Újhatvan.

Hatvanban egy Spar Áruház van, előtte egy körforgalommal. Én ezt a környéket szeretem. Széles csendes utcák, de mégis gyalogos közelségben van a bolt, posta, gimi, önkormányzat, kormányablak, földhivatal, posta, edzőterem, magán eü szolgáltatóközpont, állatorvos, gyógyszertár. Igaz a Hatvani Family Center (TESCO, ALDI, KIK stb) pont a város másik végében van, de legalább az ipari rész is a másik városvégén található. Mivel nagy területen helyezkedik el hatvan, tömegközlekedés városban gyakorlatilag nincs. Dugó itt is van a Horváth Mihály úton csúcsidőben. Kicsi a város áteresztő képessége. De azért nem egy agglomerációs szintű dugó.

2023. szept. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!