Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egyelőre albérleteztetés...

Egyelőre albérleteztetés céljából hol érdemes lakást venni Budapesten?

Figyelt kérdés

60 millió forint a keret + bútorok, de az is lehet, hogy csak gépesítenénk.

2-3 év múlva lehet költözne oda gyerekünk is, de egyelőre még tanul.

Melyik kerület számít jó lokációnak egyetem közelségének szempontjából?

A 8. kerület kiesik, még ha ott is van a Keleti Károly, ott nem szeretnénk ingatlant venni.


2023. okt. 19. 17:07
 1/5 anonim válasza:

Sok évig ingatlanoztam, nekem a titkos favorit az Örs vezér tér környéke volt. Sok kis lakás, kiváló közlekedés, boltok, minden.


DE! Megjelent a sok lusta gec..."igényes" diák, akik nem hajlandóak 5 percnél többet utazni a suliba.


Szóval bárhol veszed, legyen a közelben:

- egyetem

- JÓ közlekedés, de főleg metró.

- pláza

- lehetőleg ingyenes parkolás

2023. okt. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6-7. Városligeti fasor környéke. Közel a Keleti, Nyugati, 4-6-os..., buli, kultúra, sportolás, de csendesebb és zöldebb egy fokkal. Viszont utcánként, sőt házanként is nagyon változó az úri közönség.
2023. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2. De ott sok a retek C.
2023. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

6. Ker az nekem is nagyon belváros, 7. kerület eléggé hasonlít már a 8hoz. Talán a liget közeli része jobb.

Budán majdnem 10 millióval több egy pestihez hasonló állapotú lakás, szóval szerintem marad a pesti oldal

2023. okt. 19. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
A lakosságnak már a negyede-ötöde külföldi (és ezek csak akik be vannak jelentve) a belső pesti kerületekben, szóval albérletnek biztos könnyebb kiadni és utána is fiataloknak általában bejön a multikulti pezsgés és hogy vannak éjszakai járatok. Persze aki nyugalomra meg természetre vágyik, az ne oda menjen. Pályaudvarok közvetlen közele egyébként mindig gáz a nagyvárosokban, de ha rászámolsz 3-4 utcát, az tipikusan jó kompromisszum lehet.
2023. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!