Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pesti oldalon hol volna...

Pesti oldalon hol volna érdemes nézelődni 2 fő részére 50 millió forint környékén, csak téglalakás jöhet szóba?

Figyelt kérdés

Pár kérdésem a lakással elöljáróban volna:

- mi a jobb a saját kazános vagy a házközponti fűtéses?

- belső udvar vagy utcára néző?

- kell-e erkély a lakásba, ha nem dohányzunk és nem is vagyunk azok a kiülős fajták? Viszont a COVID óta ez az erkély kérdés kicsit talán többet nyom

- kitől kéne megtudakolnom, hogy a társasházra vár-e valami nagyobb felújítás amibe bele kéne rakni több pénzt a közeljövőben?


Maga a környék:

14. kerületet nézzük. Egy videóban viszont azt hallottam, hogy ami a hungária körúton túl van az már nem jó környék. Amit nem értek mert laktam több helyen is pl Egressyn meg Nagyzuglóban, és ott még a kerepesi úton. Én speciel az aréna környékét utálom, meg a keleti pu. részét is.

Viszont a 13. kerületben dolgozok, ahova úgy a legegyszerűbb kijussak 14-ből, hogy keleti átszállás és onnan irány a 13 busszal.


50 millió környékén inkább ezeken a környékeken láttam eladó lakásokat, ami kicsit olyan újabb építésűek azok inkább 60-65 millió, annyi pénzem nincs, szóval kár róla filozofálni.


Szóval ami környékeken jobban van eladó lakáss:

-alsórákos

-nagyzugló

-róna utca környéke

-hungária körút (ide tuti nem költöznék)

-törökőr


Esetleg 50 millió környékén 2 fő részére a 13. kerület lokációját preferálva (munkahely) hova volna még érdemes menni? Óbuda kizárva, nem szeretem azt a kerületet, de amúgy is maradnék a pesti oldalon ha lehet.


2023. okt. 20. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:
törökőr és alsórákos
2023. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!