Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Borsod megyében milyen helyek...

Borsod megyében milyen helyek ezek?

Figyelt kérdés
Debréte, tornaszentjakab, viszló, tornabarakony, stb.. ezek a helyek milyenek? Wiki szerint magyarok lakják, de ez mennyire igaz? Érdemes lenne odaköltözni? Nagyon szeretem az ilyen apró falukat ilyesmibe szeretnék költözni.
nov. 11. 13:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
65%

Először Borsod megyének kéne utána nézni, hogy milyen hely.

Ha rájöttél utána már nem hinném, hogy érdekelni fognak ezek a települések.

nov. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
a sorsod borsod
nov. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
41%
borsod azaz az ország gettójából jönnek el az emberek, miért akarnál te odamenni?
nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És nógrád megyéről mi a véleményetek? Az a legolcsóbb hely elvileg
nov. 11. 19:04
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem csak Borsod, de kb. az ország legszegényebb helyei.

Dolgozni Barcikára, de inkább Miskolcra fogsz járni, meg úgy általában mindenért, mert SEMMI nincs a környéken. Még gazdálkodni sem lehet, mert helyben nincs kinek eladni az árut. Viheted a miskolci piacra.


Nógrád is hasonló. 80-90% az esélye hogy csak Pesten találsz értelmes munkát.

nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De ezt se értem, hogy miért írják hogy minden harmadik ember cigány borsodban, mikor legtöbb kis falukban is majdnem csak magyarok laknak, hol laknak főként a cigányok?


És az iborfia meg petrikeresztúr, meg ilyen helyekről mi a véleményetek? Ez már zala megyében van

nov. 12. 08:19
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Sosem hallottam mèg ezekről a helyekről borsodikènt. Szerintem amúgy Bèkès, Heves nagyobb gettó mint Borsod.

Vannak olyan falvak borsodban, ahol nincs/nem sok a cigány. Pl Bükkaranyos, Csincse.


"hol laknak főként a cigányok?"

Takta-, Tisza-, Mező- nèvvel kezdődő falvakban. Városokban.

nov. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Békésen 10% a roma míg Borsodban 32%, vagyis az jelenti hogy békés megyében 350ezren élnek aminek 10%-a 35 ezer, borsodban meg 670ezren élnek aminek 32%-a kb 220ezer főt jelent. De én a keleti-északi részeken kerestem ami a legpirosabban van jelölve cigánytérképen, alig találok olyat hogy legalább lakosságnak 20%-a roma. Nem a bőrszínük zavar engem hanem a műveletlenségük, becstelenségük. Északkeleti részeken elvileg tiszta minden.
nov. 12. 10:19
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Borsodban legalább van munka, Bèkèsben semmi. Csicskáztatások is Bèkès megyèben mentek, nem Borsodban.
nov. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
50%
Ha a nyomorban akarsz élni szíved jogod hozzá, de ott van Zala is ami tele van szintén apró falvakkal. Nem tudom hova valósi vagy, vagy, hogy mi alapján akarsz költözni de Borsodot meg ezeket a putri megyéket kerüld el szerintem.
nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!