Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Faktoring cégen keresztül...

Faktoring cégen keresztül belülről nem megtekintheto ház vásárlása? (Tartozasos)

Figyelt kérdés

Tulajdoni lap alapján tele vannak tartozassal.

Azt rám nem terhelhetik ugye?


Par eve szép volt kívül, belül. Jelenleg nem megtekinthető.



nov. 21. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Milyen tartozás?


A vízmű nem fog szerződést kötni arra az ingatlanra. Amíg náluk nincs minden kifizetve - ha van tartozás feléjük.

Ez az új tulajdonosnak jelent költséget!

nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Vízmű, szemetszallitas, rengeteg banki hitel. Mást nem láttam...

De ezek szerint már nem lakják?

nov. 21. 22:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy lakják, és készülj fel a legrosszabbra.
nov. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Te nem túl okos 70%-os, aki lepontozta az 1. hozzászólásomat.


Kérlek!


Legalább tájékozódj!


[link]

nov. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jo nagy csaladid van eros szekreny ferfiakkal ugye? Mert itt nem lesz senki aki kihajtja torvenyesen a kiterjedt 40 fos … csaladot abbol a lakasbol.
nov. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vizdij tartozasos cikket (bár nem nekem küldted). Igazából az 150E ha azt kifizetem is bőven ott vagyok, hogy megeri a ház.


Az utolsónak szól a kérdésem. Ez ilyenkor komolyan így működik? Hogy ők nem tagitanak onnan?


Lelki okok miatt gondolom, hogy hagyom az egészet. Én ezt nem szeretném végig nézni, pedig esélyem nem lesz soha máshogy ilyen házra.

nov. 22. 08:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Így működik. A szomszèdomba is ilyenek vannak. Már vagy 3 hónapja harcol velük az új tulaj. A rendőrök a c típus seggèt nyalja. Már kibontották az ajtókat, ablakokat is ès eladták azokat. Kartonnal vannak beszögelve a nyílászárók helyei. A ház hátsó fala lassan ki is fog dőlni. Majd akkor takarodnak el ha összedől a ház.

Mi is jelentgetjük őket, mert zavarnak mindenkit az utcában, de semmi eredmènye.

nov. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xswerdy ***** válasza:
ez elég zavaros. Mi az, hogy faktoring cégen keresztül vásárlás? Nagyon nézz utána a konstrukciónak, elég átverés szagú.
nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!