Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit szerettek a faluban, ahol...

Mit szerettek a faluban, ahol laktok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Engem az érdekelne ki miért szereti a falut, ahol lakik. :)

Köszi a válaszokat. :)



dec. 1. 09:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Itt örököltem, azért lakom itt.
dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár már nem falun lakok, de én a csendet, nyugalmat szerettem.

Nem zörögtek a villamosok, kamionok, nem randalíroztak, ordítoztak, kötekedtek a részegek, nem volt nyüzsgő tömegnyomor az utcán, s kellemes madárcsicsergésre/tücsökciripelésre kelt/aludt el az ember.

dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 mindentudó99 ***** válasza:
100%
A nyugalmat csendet. Nincs tömeg. Van minden ami kell. Rengeteg a horgászvíz. Van munkalehetőség.
dec. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan ebben a faluban? Semmit. Na jó, egész jó a tömegközlekedése és relatív közel a város, de más előnye nem nagyon van más falvakhoz képest.

Úgy általában, abban, hogy falun élek? A nagy kertet. A hátsó szomszéd, ha kerti party van se hallja a zenét, olyan messze van. De a két oldalsó szomszéd is elég mesze van ahhoz, hogy rendes beszélgetés nem nagyon hallatszik át. Meg van a magán szféra.

dec. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
24%
Sok a tesvér! Jó cigánybálokat szokunk csinálni, aszt lehet mulatni reggelig.
dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
dec. 1. 11:16
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Kb mindent.

Van munkahely, jó a közbiztonság, kevés a C stb

Egyetlen hátrány van, hogy viszonylag messze van Pest.

dec. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
C mentes, amúgy egy sz4r hely
dec. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Szép a természeti környezet, van kertem, jó a levegő, látom a csillagokat este és nem zúg a forgalom. És ismerik egymást az emberek, nem csak egy vagyok egy masszában.
dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Nemszeretem. Az viszont jó benne hogy biztonságos. Éjszaka ha az utolsó busszal jövök sem kell félni.
dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!