Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy 1970-es években épített,...

Egy 1970-es években épített, felújítatlan kádárkockának mennyi a reális ára?

Figyelt kérdés
A helyi facebook csoportban kínáltak eladásra 61 millióért, 680 nm-es telekkel. Igaz, hogy a megyeszékhely kertvárosi részén van, de szerintem ez azért pofátlanul sok érte. Mennyi egy ilyen ingatlannak a reális ára?

jan. 18. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Te miről beszélsz?

Annyi a reális ára amennyiért eladják, adnak érte pénzt.

Fontos a lokáció.

Székesfehérvár vagy Sopron kertvárosi részén jó ár. Ózdon túlárazott. A Rózsadombon meg ingyen van, a telek többet ér, mint 61 Milla.

jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Erzsébetvárosban kevés érte a 61millió,

Békéscsabán sok érte a 6.1millió.

jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A házért sok, csak kérdés mennyi egy telek ott.
jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
telek+10M
jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ.

Lokáció,pontosan hol helyezkedik,milyen a szomszédság,mekkora, hány m2, hány szobás az ingatlan.


Milyen a környék,egy csendes kertvárosi ház,nyilván többe kerül,mint egy kertvárosi ház ami mellett elmegy a vasúti sín


Van e a közelben gyár pl.akkumulator gyár


( Van olyan gödi lakos,akinek gyönyörű szép háza van,zöldterületen, csak hogy jó pár éve a közvetlen közelében létesült az akkumulátor gyár)

Na az ő ingatlana nyilván kevesebbet ér


Írtad,hogy felújitatlan a ház,de felújitatlan és felújitatlan ház között is óriási a különbség.

jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Sopron, Veszprém, Győr, Székesfehérvár és már Debrecen kertvárosaiban ez abszolút reális ár, itt főleg a telket fizeted meg. Amúgy az első jól írta, annyi a reális ár, amennyit adnak érte. Nyilván ha nem megy el 61-ért, akkor elkezdik lejjebb vinni az árat.


Ismerősöm 10 éve Székesfehérváron 4,5 millióért vett egy telket. Azóta kiépült az a rész, és pár hónapja adta el 35 millióért. Pár nap alatt elvitték!

jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én Győri vagyok,de láttam már,nem is rég,olyan hirdetést.


65 millióért ,hogy Győrben nádorvárosban, 100m2 kádárkocka teljes felújításra szorul vagy bontandó,mert jelen formájában lakhatatlan....65 millió forintért.


Első gondolatom az volt,hogy b@zdmeg....

jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

+ az, hogy felújítatlan kádárkocka, az is egy elég széles tartományban elég sokmindent jelenthet, mind szerkezetileg, mind állapotban…

Szélsőséges példák, de azonos kivitelezés mellett pl 2vályog kádárkocka tégla alapon ami tök egyforma, sem mindegy, hogy az egyik pl a tisza árterében van és 50év alatt már 3* kapott térdig érő áradást… vagy a bakonyban egy dombtetőn, ahol még a talajvíz is 20méter mélyen kezdődik…

Nyilván két ilyen teljesen egyforma ház már csak emiatt teljesen más értéket képvisel…

Amúgy Bakonycsernyén vettem egy ilyet tavaly 35 millióért.

Székesfehérváron vagy Győrben nem találtam 40-45alatt, de nekem csak két szoba kellett.

jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy fel kéne már ébrednie a magyarnak, nem 150-160.000 euró a sok egy ingatlanért, hanem pofátlanul ki vagyunk zsákmányolva és szart sem ér a forintunk.
jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

#8: Mondjuk számomra a kádárkocka a beton alapon tégla épület, a vályog az meg vályogház.

De amugy egyetertek, hogy elég széles a skála

jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!