Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A Bajza utca Szondi utcához...

A Bajza utca Szondi utcához közel eső részét milyen környéknek találjátok lakásvásárlás szempontjából?

Figyelt kérdés
A Bajza utca 70. szám alatt gondolkodok lakásvásárláson.
jan. 22. 18:50
 1/8 A kérdező kommentje:

Ma voltam ott megnézni egy lakást ami remek volt. Azonban a belső udvarban a karfákra ki volt teregetve néhány ruha. Azt hallottam hogy ez intő jel. A közös udvar közepén volt egy babahordozó és egyéb gyermekápolási szerek a földön, ilyesmit még sosem láttam (bár talán jó jel hogy senki sem lopta el?).


Amikor a megtekintés befejeztével sétáltam kifelé az épületből épp jött be 1 fiú, de nem olyan volt a kisugárzása mint akitől szívesen megkérdezed hogy milyen itt élni. De persze lehet hogy csak én vagyok túl előítéletes, meg sötét is volt. Ezért most nagy kérdőjel van bennem. A lakás tetszett, de ami körbeveszi az elég kérdéses.

jan. 22. 18:55
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Nekem 20 éve a 64-ben volt lakásom, egy szoba konyha.

Az egy kissé troger ház volt pár C type család is volt benne.

A 70 szerintem jobb lehet, bár rég nem jártam arra.

Járkálj a környéken délután, amikor jönnek haza az emberek, meglátod kik laknak ott.

jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Ezt találtam a házban: [link]

Én a helyedben felhívnám és kikérném a véleményét.

jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Sajna én is 20 éve laktam ott...

Az már nem a szebb része az utcának. Amúgy a környék szerintem rendben van, de nagyon függ attól hogy milyen maga a ház. Voltam ott úgyvédnél gyönyörű épületben, a miénk lepukkant volt nagyon.

A trolizást mondjuk utáltam, de gyalog sokminden közel volt, Westend, Városliget. Ha a földalatti felé mentem, akkor kimondottan szép a környék.

A korlátra teregetés nem tudom miért baj. Nézzen a lakás az utcára. Sajna előre nagyon nem lehet tudni milyen szomszédokat fogsz ki.

jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Amikor mentem megnézni az M3-tól sétáltam oda és valóban, oda felé szép volt a környék :) 13 perces séta.


A korlátra teregetésről korábban azt olvastam itt, hogy ha ilyesmi van akkor az annak a jele hogy C kategóriások lakják az épületet.

jan. 22. 22:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szőnyeg van a korlátra lógatva, akkor biztos lehetsz benne.

A ruha is gyanús.

jan. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Jól szituált diplomás fiatal nő vagyok, átlagfizetés feletti keresettel, fehér ember.

Amikor szőnyeget mosok akkoe bizony a gangra terítem ki a korlátra mert más nem bírja el.

Visszatérve a kérdésre, én megprobalnek elmenni a nap kulonbozo szakaszaiban is korulnezni . Szueil adtak el ugy hazat hogy rendszeresen kisebbsegiek tanyaztak a belso udvarban. Mazlijuk volt hogy pont a megnezeskor meg a szerzodeskoteskor veletlen nem voltak kint

jan. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, majd megnézem eltérő napszakokban.
jan. 23. 12:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!