Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vennétek olyan házat, ami...

Vennétek olyan házat, ami nincs rákötve a szennyvízhálózatra?

Figyelt kérdés
Az utcában nincs csatornázás, nem is lehet tudni, hogy mikor lesz. Maga a ház rendben van, ez az egy hibája van.

jan. 29. 07:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendes derítő nem büdös. Hogy jó-e azt egyszerűen meg lehet állapítani: lehúzod a WC-t és ha elmegy a víz akkor jó. Egy átlagos szippantó tartálya 5 vagy 8 m3-es, és mivel tökmindegy mennyit visznek el, 2 vagy 5 m3-t akkor is egy fuvart fizetsz (legalábbis nálunk) ezért a tartály se legyen kisebb 5 m3-nél. Nézz utána, mennyiért visznek el egy fuvarral és nem ártana azt sem tudnod, hogy mennyi a vízfelhasználásod, aztán számolj.
jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

Derítő egy rohadt magy ráfizetés, örökkön örökké szippantatni…

Egy egyszerű alomszék, keresel a környéken egy asztalost elapadhatattlan fenyőforgács forrásnak, kertben meg komposztálod, full semmi szaga nincsen.

Kaki-rá forgács+ nedvesítés… szinte azonnal beindulnak a lebontó folyamatok, friss avar illata van.

jan. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó helyen van jó áron, akkor megéri, ha van jobb választás, akkor meg nem éri meg, mert ez is egy költség meg macera. De nagyon sokan laknak így, azért nem a világvége, csak értékcsökkentő persze. És ahogy minden mást házvásárlás előtt, ezt is alaposan körbe kell járni, ha aggódsz, inkább rákölteni egy szakértőre.
jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Hintalow ***** válasza:
65%

Nope, nagymamámèknál volt règen, kösz nem 😀

Nem vagyok állat, hogy a kertbe gyűjtsem a szaromat 😅

jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
44%
Én sem, nem gyűjtöm, komposztálom… óriási különbség.
jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Te a pottyantósról beszélsz… az teljesen más mint amiről én.
jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ács Budapest youtube csatornáján láttam ilyen házi szenyviztisztitó kiepiteset amit fentebb ajánlottak. A balatoni házukat oldották meg evvel . Ha ügyes vagy megtalálod a videót, elég részletesen bemutatásra került. Azt eltudnam képzelni. De szippanto autókkal játszana a rosseb. Netan ha erre fel lehetne alkudni jelentősebb összeget akkor talán.
jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

erről vélemény?


[link]

febr. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!