Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csorna, Kapuvár, Lövő környéke...

Csorna, Kapuvár, Lövő környéke milyen hely? Érdemes arra a részre költözni?

Figyelt kérdés

Csorna, Kapuvár, Lövő, Fertőszentmiklós, esetleg Petőháza érdekelne. Lakik valaki azon a környéken, vagy akár a felsoroltak valamelyikén?

Milyen helyek? Melyiken milyen a közbiztonság? Illetve munkalehetőségek, infrastruktúra, programok, stb.?

Milyen előnyeit, illetve hátrányait érdemes tudni az említett helyeknek, életvitel szempontjából?



febr. 4. 10:52
 1/4 anonim válasza:
100%
Csorna felejtős. Akkor inkább Győr.
febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebben a megyében két város környékére érdemes költözni. Vagy sopronhoz minél közelebb vagy győrhöz. ( talan még móvár sem lehet rossz azt kevésbé ismerem ). Sopron és környéke ha netán Ausztria is szoba jöhet a jövőben. Ott mondjuk fertoszentmiklós és petőhaza még jó lehet. Győrben meg baromi erős a hazai ipar, főleg a gepgyartas illetve azért ott egy bazi nagy egyetem stb. Szoval azert van munka. Ezen két város között a Rábaköz sztem sajnos kevésbé fejlett ahogy én látom. Csornat , Kapuvárt en elkerülném. Csornan sztem kifejezetten gyenge az ipar ami munkát adhatna.
febr. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hoho, ott a Cshéry háza!
márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csornára nem mennék
ápr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!