Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lehet jelentősen lejjebb...

Lehet jelentősen lejjebb mennek az agglomerációban a családi házak árai a rezsi és főleg az üzemanyagárak emelkedése miatt?

Figyelt kérdés
Egyre nehezebb lesz azoknak akik a fővárostól 30-50 kilométerre laknak és munkanapokon akár 2 autóval is fel kell menniük dolgozni. Mindezt esetleg úgy, hogy hitelre vették a családi házat. Lesz egy halom olyan család aki visszamenekül a fővárosba egy olcsóbban fűthető lakásba?

febr. 18. 12:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10: A kérdésre válaszoltam az első válaszomban, majd reflektáltam azokra a kommentekre amik szerintem teljesen elrugaszkodnak a valóságtól, majd jött egy újabb reakció erre, elindult egy diskurzus. Mivel érdemi cáfolat itt már nem jött, lezárható a téma szerintem


#9

febr. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Dög továbbra is az ingatlan piac, nem igen latok javulást tavalyhoz képest a környékünkön. Ugyanazokat a lakásokat hirdetik horror árakon, de eladni nem igen tudjak őket.
febr. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!