Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Garázs az ország egész terület...

Garázs az ország egész területén eladható min. 1 millióért?

Figyelt kérdés

Jó, nyilván nem faluban, ott nem nagyon vannak. De 9 ezres kisvárosban azért csak ér 1 milliót, nem?


Kerestem a környéken, 50 km-re lévő másik kisvárosban 2,8 millióért árulják. Mivel csak árulják, és fent van, valamilyen szinten azt is következtetem belőle, hogy az már talán túl sok érte. De ha pl. meghirdetném 1.5 millióért, és alkuképes, lealkudja a vevő mondjuk 1,2-1,3 millióra, akkor mindketten örülnénk neki.


Tapasztalat?


márc. 3. 21:47
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
5-10 milliókért mennek garázsok jobb helyeken.
márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És mennek is? Mert mondom, bármit meghirdethetek bármennyiért, ha nem kell senkinek. Azt a 2,8 milliós garázst sem viszik, pedig annál olcsóbb már nem lesz.
márc. 3. 22:05
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek. Ha van garázsod, akkor ne sírj, hirdesd meg annyiért, amennyiért szeretnéd.


Ha garázst vennél, akkor nézz szét a piacon, beszélj az eladókkal, és alkudj. Vagy bejön, vagy nem.


A piacon mindent annyiért tudnak eladni, amekkora összegre vevőt tudnak találni.


A garázs nem csak egy bódé: a városban van, ott a telekárat is ki kell fizetni. Aztán van alapja, falai, a sok építőanyag ami belement. Aztán sok garázsba be van vezetve a villany is, azt kiépíteni sem ingyen volt.


Nem értem pontosan a kérdésed, ezért tedd fel pontosabban kérlek!

márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Igen, eladni szeretnék.


Okés, meghirdetem vidéken 5 millióért. Senkinek nem kell ennyiért. Akkor így jártam? Ezért muszáj vagyok olcsóbban, hogy biztosan elmenjen.

márc. 3. 22:26
 5/21 A kérdező kommentje:
A kérdés tényleg csak annyi, hogy van-e olyan régió, ahol mondjuk csak 300 ezret, 700 ezret vagy akármennyit adnak egy garázsért. Mint házak vagy autók esetében.
márc. 3. 22:27
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez milyen garázs? Ha épített cucc, akkor nem viszi onnan senki sehova. Ott a környéken mérd fel az árakat és ahhoz képest alakítsd ki az árat.

Ha mobil, beton, stb szállítható garázs, akkor szintén a helyi árakat kell figyelembe venni ott ahol meghirdeted.

márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Épített, kb. a 2000-es évek elején. Áram van. Garázssoron.

Pont ez az, hogy nehéz felmérni úgy az árakat, hogy nem nagyon van eladó garázs címen ilyesmi hirdetve.

márc. 3. 22:49
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nincs. Garázsokra ugyanúgy lehet keresni ingatlanos oldalakon, mint lakásokra.
márc. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Akkor még egyszer... kerestem, de egy találatot adott ki, azt a 2,8 millióst.
márc. 4. 07:08
 10/21 anonim ***** válasza:
Helyileg hol van a garázs? Nem kell utca, csak a város!
márc. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!