Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha valaki szeretne majd...

Ha valaki szeretne majd nyaralót, akkor Balatonon, vagy máshol tervezi?

Figyelt kérdés

ápr. 3. 00:00
A kérdező szavazást indított:
Mindenképp a Balatonnál.
Több hely is szóba jöhet, de pont a Balaton nem.
Akár Balatonon, akár máshol az országban, a lényeg, hogy legyen valahol.
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően azt gondolom, hogy amibe egy nyaraló fenntartása kerül (rezsi, karbantartás, újítgatások), hogy a befektetett vételárat ne is említsem, abból a pénzből évi kétszer elviszem a családot nyaralni oda, ahova akarom. És akkor ott nem én takarítok meg nyírom a füvet.


Ha mindenképp nyaralót vennék, valsz azt se Magyarországon, de ha mégis, akkor inkább Orfűn tenném.

ápr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kertes házunk van így nyaralónak csak akkor lenne értelme ha az valami vízparton vagy fürdő közelében lenne amit gyakran látogatnánk mi is meg a család többi tagja is. Csak magunknak nem lenne sok értelme, a kert is ad épp elég feladatot és nem kell hozzá utazni.

Nyaraló szerintem annak jó aki lakásban lakik vagy valahol nagyvárosban a közepén, ahonnan jó elmenekülni legalább hétvégekre.

A Balaton jó célpont, de van sok más lehetőség is. Sok függ attól hogy ki merre lakik.

ápr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tisza vonalán sok üdülő telep van.
ápr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tisza-tó környékén vennék egy nyaralót, ha lenne rá pénzem.
ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokat gondolkoztam már ezen. Nekünk a Balaton lenne a Top, de egy simma lakás szerű is elég lenne ott csak az autónak legyen fedett helye. Nyáron a tűző Napban borzasztóan zavar ha az autót égeti a Nap. Azt mondják az autó egy család második vagy harmadik legértékesebb tárgya, ha nem is teljesen igaz, de azért vigyázok rá.

Balaton túl drága, így más felé is szoktam nézni, de mindig az a eredmény magamban, hogy jó jó és szép hely is, de nem az igazi. Gyerekkoromban volt nyaralónk és általában azért mentünk le, hogy karbantarsuk. Lemész a nyaralóba 2 nap arra megy el, hogy fűvet nyírj, port törölj vagy lefesd a régi kerítést fa burkolatokat. Vmi mindig van... Ma már korszerűbb anyagok vannak és úgy gondolom fontos, hogy gondoozás mentes legyen a legjobb értelemben. Gyerekekkel mész mindenképpen kell külön szoba a szülőktől, tehát egy kis lyuk nem elég. 20 millió körül már adnak Balatonon vmi garzont, de az 4 személynek élhetettlen. Továbbá fontosnak gondolom, közelben legyen a vízpart, vagy erdő (vagy amit fontosnak gondolsz), hogy ne kelljen állandóan autót indítani, lepakolni a cuccot a partra, mert azt meg fogod unni és zavarni fog. Ezt is tapasztalatból írom. Velencei tavot is néztem, de nagyon nem jött be. Tiszató jó alternatíva lehet, de érezni a nyugat Magyarország és kelet közötti különbséget. Hirtelen ennyi jutott eszembe. De ha van jó helyszín tipje vkinek szívesen olvasgatnám.

ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!