Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nem vevőriasztó amikor nem...

Nem vevőriasztó amikor nem írnak árat egy ingatlanhoz?

Figyelt kérdés
Facebookos hirdetéseknél csinálják. Mikor valaki áthámoz több tucat vagy több száz ingatlan hirdetést, akkor már nincs energiája írogatni hogy mennyibe kerül az az ingatlan.
ápr. 22. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De az, ha nem írnak árat és kép alapján nem fog meg azonnal egy lakás, vagy ház, akkor szinte 100%, hogy több időt nem fogok tölteni az adott hirdetéssel.
ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Ingatlant a legtöbb ember nem naponta vesz. Alaposan körbejárja a dolgot az átlag, mert fél életen át fizeti vagy gyűjti az árát. Szóval, a komoly érdeklődő nem lesz lusta fél perces üzenetet írni, ha tetszene neki az ingatlan.
ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es válaszoló voltam. Mi fél évig kerestünk, mire megtaláltuk a nekünk megfelelőt. Ezalatt annyi hirdetést láttam már, hogy telítődtem vele teljesen. Főleg facebook-on látom csoportokban, hogy nem csak ár nincs, de még a bejegyzés is névtelen. Ilyenkor mit gondoljak, most őszintén?-hogy valami takargatnivalója van annak, aki semmit nem ír le. Vagy ha ilyen szemérmes meg is érdemli,hogy évekig árulja a portékát, mert csak a legelszántabbak fognak kapcsolatba lépni vele- de ott is lepattannak sokan. Szóval nem tudom... a túlzott titkolózás nem célravezető, ha el akarsz adni.
ápr. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Szerintem az
ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Az. Sok esetben meg nem is válaszolnak
ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok kamu hirdetéssel is találkoztam marketplace-n. Amikor gyanúsan olcsó vagy szép a kép, rákerestem google képkeresővel és persze nem is magyar ingatlan volt rajta. És tele van egy-egy profil ilyen házakkal. Mondjuk nem értem, kinek tudnak nem létező házat/lakást eladni, ki az, aki látatlanban utal bárkinek több milliót...

Egyébként maga a marketplace tök jó lenne, ha lenne normális kereső, szűrő, kötelező adatlap. De pl. sokaknak nem is enged àrnál annyi karaktert xy márkájú telefonról, hogy milliós árat írjon ki.

ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 6-os a Marketplace sajnos egy hulladék lett. Mondhatni saját maguk ellensége.
ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy lehet azért csinálják ezt, mert mindenkinek más árat mondanak
ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!