Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlant vásárolnék. Találtam...

Ingatlant vásárolnék. Találtam egy megfelelő méretű csalási házat, viszont kívül és belül is szigetleve van. Hogyan lehetne ellenőrizni, hogy nem penészes, vagy repedt-e a fal?

Figyelt kérdés

Attól tartok, hogy repedés miatt történt a szigetelés.

Létezik valamilyen kézi "röntgen" készülék ami a repedést kimutatja? Vagy hogyan lehetne ellenőrizni bontás nélkül? Laikus vagyok ebben. Köszönöm.


ápr. 27. 00:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

Erősen gyanús.

Ha kívülről szigetelt, akkor miért kellett belülről is?

Penészes is lehet alatta, és tűzveszélyes is, és el is takarhatták az ócska düledező falakat.

Én gyorsan elfelejteném.

ápr. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem kérj fel erre egy szakembert, ellenőrt, hogy nézze át, adjon véleményt. Ezen nem érdemes spórolni.
ápr. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noren1989 ***** válasza:
78%
Azért a kívülről-belülrőlnél ledobtam a gépszíjat.
ápr. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Repedés miatt kívül-belül beszigetelni, ez honnan jött? Akkora összeg, amiből sokszor kijavították volna a repedést. Jóérzésű szakember eleve neki sem állt volna a munkának, mert először azt kell javítani.
ápr. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Sehogyan sem tudod leelenőrizni mi van a szigetelès mögött.

Inkább a kora, fal anyaga, ès a szomszèdok tudnak nèmi felvilágosítást adni.

A 2x szigetelès inkább eltakarás.

ápr. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

4.


Nem biztos az. Ha össze-vissza reped a ház, akkor irgalmatlan összegből jönne ki, egyszerűbb szigetelni. Másrészt vannak józan bolondok. Szomszédom is ilyen. Gondolt egyet, aztán leszigetelte belülről, mert miért ne?

Semmi baja a háznak.

ápr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Vályog, mi?


"csalási ház" 😀

ápr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

"Semmi baja a háznak."

Még!

ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Vannak erre szakemberek akik ingatlan műszaki állapotfelérést végeznek, bízz meg egyet, ne sajnáld rá a pénzt!
ápr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Noren1989 ***** válasza:
37%
#9, szerintem ez is abszolút pénzkidobás.
ápr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!