Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha egy ingatlannak már több...

Ha egy ingatlannak már több mint két hónapja fent van a hirdetése akkor ott valami baj van inkább ne is nézzem meg?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért megnézni meg lehet, ha nem kell a fél világot bejárni hozzá.
ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hoyg csak drágábban árulják, mint amennyit a többség megadna, ha az eladónak nem kell sürgösen a pénz, akkor megpróbálja kivárni.
ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Vagy csak pang a piac. És ha esetleg egy-két dolgot fel kell újítani akkor az mostanában húzos.
ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Az ingatlan nem olyan mint egy használt mobil hogy 2 nap alatt megveszik. Az ingatlanok többségét hetekig, hónapokig árulják mire elkel.
ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Igen ha rosszul van arazva, rossz kornyek vagy szerkezeti allapot.

Normal ingatlanok max egy honap.

ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5. Vagy esetleg a nagyértékű ingatlanok, ugyanis azt kevesen tudják kifizetni, gondolok itt a 80 millió felettiekre?
ápr. 29. 20:40
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem számit soknak.Majd ha 2 évig fent lesz.
ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Pang a piac. En ilyen esetben megprobalnek alkudni olyan mértékben amiért engem érdekelne.
ápr. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 11 hónapig hírdettem a lakásokat mire elvitték annyiért amennyit szerettem volna kapni (50+ M).

Ne haragudj de 2 hónap ebben az esetben nem hosszú idő.

ápr. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lilluci27 ***** válasza:
EZ mondjuk attól is függ, hogy mennyire "speciális" az ingatlan, ha egy panel lakás akkor van valami gond..., ha egy luxus palaota a 12. kerültben akkor meg nem feltétlenül
ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!