Szép ez a lakás?


máj. 13. 16:52
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
1 2
 1/12 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van, csak a falakat találom kicsit csupasznak.
máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

Átlagosnak mondanám.

Tisztának tűnik (a nappaliban a kanapé mellett az a kis kosárszerű valami lehet akár baba játszószőnyeg is meg kisállat fekhely is… ha állatot is tartasz a lakásban, akkor is áll, hogy tisztának tűnik, de ebben az esetben én már nem lennék potenciális vevőd…)


A stílusa picit unalmas, átlagos, hétköznapi.

Nekem kevésnek tűnik a pakolós hely (gardróbszekrények, komódok stb.)


A konyha és a fürdő viszont túlzsúfolt, 2000-es évek eleje stílusú burkolat, bútorzat, elrendezés- itt azért látszik, hogy legalább15 éve megvan a csempe, járólap, konyhabútor- de nincs vészesen lelakva, ha pl bérbe szeretnéd adni, teljesen OK.

A lakás elosztása rossz annyiból szerintem, hogy nagyon pici a fürdő, ráadásul sajnos egyben a wc-vel is és az egészet a túlzsúfoltság rontja tovább (azt a budipapír halmot nem lehetne elpakolni pl? Nem praktikus, nem higiénikus így szerintem…)


Egy családnak ez borzasztó pici, az egész olyan átlagos, szürke, steril, személytelen… 1-2 embernek OK lehet.


..különben meg már feltetted ezt a lakást, miért kell ismét?

máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi célból kérdezed meg ennyiszer? Ha benne laksz, akkor neked kell tetsszen. Vagy eladásra, bérbe adásra akarod berendezni?
máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kiadásra.

Új kanapé van.

máj. 13. 17:49
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

Vótmá.

Olyan semmilyen, pont mint volt.

máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Új kanapé van.
máj. 13. 18:54
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Elpakolnék minden személyes cuccot a fotózáshoz, akár csak abban a szobában, ahol fotózol épp. Kutyát is (ha valaki nem kutyával venné ki vagy allergiás, rossz pont), plüsst is, WC papír gurigákat, szennyesládát, szemetest, piperét, illatosítót, kis fiókos izét, és a túl sok cipőt az előszobából... Felraknék arra az étkező asztalra valami modern terítőt, ami semmiképp nem viaszosvászon. Viszont odabiggyeszthetsz 2 díszpárnát, valami virágot, egy darab szépen összehajtogatott törülközőt... És kész.

Kanapé szép, de jobb lett volna a másik irányba az L alak. Hanglemez asztalka cuki és trendi.

Konyhabútor étkező és a fürdő már retró. De azért nem világvége.

Egyébként a siker azért elsősorban azon fog múlni, mennyiért adod és hol van. Tehát ennyire nem érdemes rágörcsölni a tunningra.

máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Ha megnézed a konkurrenciát, nem tudod hozzámérni?
máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Szép, igen!
máj. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindenhol fehér fal és plafon, nagyon steril. A fürdőszoba sem túl szép és elég zsúfolt. A konyhabútor kimondottan jól néz ki, bár a szürke pult nem illik a barna szekrényhez.
máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!