Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit választanátok, mit válassz...

Mit választanátok, mit válasszak, XII. kerület jó környéken lévő átlagos kis lakást vagy XX. kerületi szép minőségi kertes házat?

Figyelt kérdés
máj. 15. 09:41
A kérdező szavazást indított:
XX. kerületi minőségi szép kertes házat
XII. kerületi átlagos kis lakást
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
XX. Kerületre szavaztam, de a pesti oldalon választanék átlagos kis lakást is. Pestet már megszoktam, ott nőttem fel, nem költöznék át Budára.
máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Laktunk Pesterzsébeten, ráadásul panelban, a kertváros része egyáltalán nem rossz hely, bátran költözz oda!
máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát először talán döntsd el, hogy lakásban vagy kertes házban szeretnél élni.

Ezt is nekünk kéne helyetted tudnunk?

máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A XII.Kerületben szívesebben élnék, mert közelebb van minden, ahova járni szoktam. Gondolom olcsóbb is valamivel, mint a kertes ház, meg a kertes házzal sok a munka. Nyilván ha ingyen hozzám vágnának egyet, akkor elfogadnám, de amúgy inkább a lakás.
máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez kérdés? A két kerület ég és föld inkább a 12. kis lakas..
máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Leveltetu ***** válasza:
58%

Hol dolgozol?

Mennyit kell munkaba menned napi szinten pl. 12k-bol illetve 20k-bol?

Van gyerek? Ha van hova jar suliba es mennyit kell naponta taxizz vele, edzes, stb stb?

Kocsival kozlekedsz vagy BKV-val?


Nem mindig a kertes haz a jo valasztas...foleg ha nagyon aktiv a napod, mert kertes haznal vannak mas teendok is mind a TV nezes, peldaul, aprobb javitasok, kert rendezes, stb stb.


Mindenkinek amsok az igenyei, de tartsd szem elott, hogy mi mennyi idobe telik ugyanis az a legkritikusabb dolog az eleteben, ne pazarold dugokra meg utazasra.

máj. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Jézus ki az aki lepontoz? A 20. kerületet én nagyon megnézném melyik része, ha ragaszkodsz hozza..
máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tozser ***** válasza:
0%

Mit jelent neked az hogy kis lakás, hány n2? 40 vagy 6O n2?

És a jövőd is figyelembe kell venni.

Mert elég nehéz lesz majd egy kis lakásbsan 1-2 gyereket

felnevelni és élni mint egy kis nim. 1oo n2 kertes kázban.

Persze, ha szingli vagy és az is akarsz maradni, akkor EZ

nem probéma, marad a kis lakás választása-

máj. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!