Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Veresegyházon melyik a legjobb...

Mond6tod kérdése:

Veresegyházon melyik a legjobb környék, ha házat akar venni az ember, és melyik az a rész amit érdemes messziről elkerülni?

Figyelt kérdés
Konkrétan kisgyerekkel szeretnénk olyan helyre költözni Veresegyházon, ahol korrekt körülmények között normális lakóközösségben élhet az ember. Lehetőleg távol minden olyan helytől, ahol lakatolni kell még a gyümölcsöt is a fán.

2013. jún. 3. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó hely, de tényleg meg kell válogatni hova fészkeli be magát az ember.

Én albérletben lakom kb egy éve, egy "sötét negyedben". De meg kell mondjam, hogy soha eddig nem volt velük problémám. Néha kicsit hangosak, főleg a gyerekek, de ez nem nagy tragédia.

Annyira nem ismerem a várost, de ahova én sosem mennék, az a piac környéke. Szerdán, szombaton hatalmas piac van. A posta és az Andrássy utcai lámpa között. Ilyenkor van nyüzsgés és sok a mindenféle náció a környező utcákban is.

Egyébként van minden, ami kell. Iskolák, posta, bank, orvos... finom fagylaltozó és a Varga Pékség verhetetlen és olcsó. :)

Én azt ajánlom, hogy ha tehetitek akkor gyertek el minél többször különböző napszakokban.

Ha van vagy terveztek kutyát is, akkor készülj fel rá, hogy kutyafuttató nincs, és nem is tervezik. De van egy remek kutyasuli.

2013. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!