Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A VII. kerület Kertész utcáról...

A VII. kerület Kertész utcáról mi a véleményetek? Vennétek/bérelnétek ott lakást?

Figyelt kérdés
Ott találtam egy tök jó lakást. Milyen a közbiztonság, a környék?
2013. jún. 23. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az teljesen elfogadható környék, én simán vennék. Parkolni persze kb. lehetetlen...


Egy ex VII Síp utcai

2013. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
En 6 keres vagyok, a Kertesz utcaba, pedig iskolaba jartam. Nekem az a kornyek mar sok, pedig a hatban is vannak teruletek "erdekes" emberekkel. En tovabb keresnek, de ha surgos es a lakas ar-ertek aranya is jo, ideiglenesen bevallalnam. Venni semmikepp nem vennek ott kerot.
2013. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első: milyen volt a síp utcában lakni?

Második: Teréz városon belül hol laksz? Meg vagy elégedve?


Köszi a válaszokat, jöhetnek még !

2013. jún. 23. 16:16
 4/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok, a Vorosmarty utcanal lakok. Azert szeretem, mert nem tul zajos es kozel van minden. Am lehetne tisztabb es tenyleg van par "orult", de a Kerteszben tobb. (6 evet jartam oda, szoval eleg jol kismertem)
2013. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És miket tapasztaltál? Rablás? betörés? Romák hemzsegése, hangoskodása?
2013. jún. 23. 16:42
 6/13 anonim ***** válasza:

Volt ott mindenbol, de en leginkabb az utobbit. Felreertes ne essek, ha valaki, en aztan tenyleg nem vagyok eloiteletes, de ott igen sok a roma es nem a "dolgos fajta". Engem sokszor megvertek, az osztalytarsamat pl leutottek az utcan, egy keves aproert. Lett is belole rendorseg.

Este 9 utan noknek egyaltalan nem biztonsagos, en nem sokat jartam arra akkor, ennek ellenere sokszor inzultaltak. (semmi kirivo nem volt az oltozkodesemben)

Na mindegy, en ezek miatt semmikepp nem vennek ott lakast, de, ha jobb nincs, ideiglenesen berelnek, mert azert kozel sem olyan, mint mondjuk a hires Prater utca.

2013. jún. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Basszus! Tényleg ilyen a környék? Én meg voltam róla győződve, hogy egy viszonylag biztonságos, kellemes környék lerobbant, lepusztult házakkal.

Amúgy én a Madáchba jártam, igaz az nem teljesen ott van, de semmi nem volt arra felé, és gondoltam ez jellemző a körúton belül is. Na mindegy. Köszönöm a segítséget!

2013. jún. 23. 19:13
 8/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Síp utca: Parkolás a sok közeli szórakozóhely miatt különösen péntek és szombat este szó szerint lehetetlen, de máskor is volt, hogy 3-4 kört mentem, mire elfogadható távolságban (max 2-3 utca távolban) lett hely. Ez volt a legnagyobb bajom.

Közbiztonságra szavam nem lehet, még csak gyanús vagy fura alakot sem láttam.

2013. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ha 5,5 M-ba kerül és 26 nm, akkor meg se nézd, mert én is kiszúrtam ezt a kertész utcában, és a környéken is inkább kulturált embereket láttam, de belépve a társasházba mintha mordorba értem volna be. A kiakasztott ruhák, a kikiabálások egyből egyértelművé tették, hogy ez egy kaptár, a szomszéd se a nyáron barnult le, és a bérlőknek sem kell túl sok naptej. Jó árban van a területhez képest, de 5,5-ért fehér embernek nem fogja eladni a tulaj. Ja, még a fal is vizesedik 2 helyen.
2013. jún. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A végét úgy értettem, hogy a lakóközösséghez képest mégis magas az ára.
2013. jún. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!