Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesthez közeli falvakat...

Budapesthez közeli falvakat tudtok nekem mondani?

Figyelt kérdés
20-25 km-es körzetre gondolnék!Mindenképpen falu,ne várost,ha lehet!Köszönöm!Egyébként most Siófokon élek!
2013. jún. 26. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
De hát Budapest közelében már mindegyiket városnak hívják, nincs falu! Üllőt tudom mondani, ez is város, de olyan, mint egy falu igaziból. Van még Gyömrő, Gyál, Maglód, Pakony, Dabas, Ócsa, Monor, Monorierdő, ezeket ismerem jobban.
2013. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

[link]


Örülök, hogy segíthettem!

:D

2013. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Üllő az tetszik!
2013. jún. 26. 17:57
 4/14 anonim ***** válasza:
Üllőn olcsóbbak a házak, mert percenként süvít el a repülő a fejünk felett, nyitott ablakkal nem tudunk tévézni és telefonálni, ezt vedd figyelembe. Persze ez nem egész Üllőre vonatkozik, de meg kell nézni, hol a ház. Ha tehetném, én inkább talán Gyömrőt választanám a tófürdő, uszoda, piac miatt, vagy Gyált, mert ott meg normális az iskola (ha van gyerek, ez fontos), a polgármester is jó, szépen fejlődik a város.
2013. jún. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Páty, Telki, Nagykovácsi ha a budai oldal érdekel. De az 3-5x drágább mint Üllő.
2013. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor maradok Üllőnél!Általában könnyen alkalmazkodom a körülményekhez,először biztos szokatlan lesz!Ja,és köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 27. 20:32
 7/14 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés!Milyen a szomszédok,rendesek arra fele az emberek?
2013. jún. 27. 20:33
 8/14 A kérdező kommentje:
*Milyenek
2013. jún. 27. 20:33
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja!A gyerekeket Pestre fogom iskolába járatni,én is ott fogok dolgozni!
2013. jún. 27. 20:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Üllőn jár-e a "piroska" vonat, de érdemes figyelembe venni ha ingázni akarsz a belvárosba. Nem mindegy, hogy fél óra alatt érsz be vagy másfél óra alatt. Kocsival eleve húzós. Én azért költöztem a 17. kerületbe, mert csak hetente egyszer kell a belvárosba mennem és csendes. Ha naponta kéne, akkor napi 1 óra plusz és +1000 Ft benzin egy 16. kerülethez képest... Üllő 2x annyi.
2013. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!