Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érd Felső utca környéke,...

Érd Felső utca környéke, milyen hely?

Figyelt kérdés
Biztonságos? Te mennél oda? Házat/lakást keresünk. Inkább veszünk kisebbet/rondábbat jó környezetben, mint szebbet rossz helyen. Valaki valami infó.

2013. júl. 17. 12:12
 1/5 anonim válasza:
Figyi, menj Alsónémedire. Azt konkrétan tapasztalatból tudom, hogy nagyon jó, rengetegszer járok oda éjszaka, de nincs vele baj, biztonságos és nagyon-nagyon panganak arrafelé a házak árai.
2013. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nem éppen igaz, most néztem meg, és alsónémedin egy kb. ugyanolyan ház mint Érden, a duplája. Érden nagyon jók az árak.
2013. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem mesélte ismerősöm, h Érdnek vannak gázos szakaszai. Szeretném előre tudni, mert arra a részre, ha kacsalábú kastély, akkor sem költöznék két gyermekkel.
2013. júl. 19. 12:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos Érdnek csak gázos részei vannak. Nekünk is nagyon ajánlgatta az ingatlanos, mert az árak tényleg baromi jók. Ő is ott lakik, de mondta hogy hozzájuk is már négyszer törtek be... Sajnos tele van kisebbséggel. Hozzánk már egyszer betörtek, mikor én ezt meghallottam azonnal elvetettem Érdet egy életre. Inkább gyűjtünk még, de ilyen környékre nem megyek. Na és kérdés hogy vajon miért van annyi mesés eladó ház ott? Vajon miért akarnak ennyire sokan szabadulni onnan? Na?
2013. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha jót akarsz magadnak, akkor felejtsd el Érdet, én is itt élek parkvárosban és valami eszméletlen bunkó, unintelligensek itt az emberek, és rengeteg a c típusú állampolgár, én itt nőttem fel, és mivel csak ezt a kis térséget ismerem, így Érd-mint Magyarország lett a véleményem, tehát költözünk is ki Londonba >.<
2013. nov. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!