Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Győrben lévő önkormányzati...

Győrben lévő önkormányzati lakásomat ha visszaadom az önkormányzatnak akkor mennyi pénzre szamithatok? Volt ebben a helyzetben valaki?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért megvetted tőlük?
2013. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg természetessen nem vettem hisz úgy kezdtem a szövegemet önkormanyzati es nem saját.De ha ilyen jártas vagy akkor tudod hogy annak idejen cirka 40 éve mikor a hatarozatlan kiutalású lakásokat kiutalták bekellett fizetni egy összeget.A házunkba többen visszaadták kaptak lelépési pénzt de mivel nem ott lakok nem kérdezhettem meg mennyit.
2013. aug. 12. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok jártas, mivel nem írtad le egyértelműen mit szeretnél, így kár felkapni a vizet.

Önkormányzatonként és lakásonként eltérő, és nem köteles az önkormányzat visszavásárolni.

2013. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Konkretan Győrben van az ingatlan.Sajna ebben a városban ritkán adjak vissza a lakásokat mert hiány van belőlük igy nem tudok ráakadni olyanra aki már járt ebben a cipőben
2013. aug. 12. 20:10
 5/8 lali az állat ***** válasza:
a bérleti jog eladása nem jöhet szóba...? jobban kijönnél belőle. vagy ha megvásárolható,akkor kérdezd meg az önkormányzatot,mennyiért adná el neked,aztán keress rá egy vevőt.
2013. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az önkormányzat nem szeretné eladni,mert műemlék.Szabadságon vannak az irodákban dolgozók ezért itt érdeklődök.
2013. aug. 13. 05:40
 7/8 lali az állat ***** válasza:
némi jogi csűrcsavarral pénzzé tehető. a bérleti jogot cserélheted saját tulajdonú ingatlanra, abból meg könnyebb kiszállni.
2013. aug. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszön a válaszokat.Azt hiszem ez a lakás örókös db marad.Csak fizetrm a bérleti dijat.Èrtelme nincs.Cigany telep lett a környékből.Lakni nem lakom egy Evben 3 x pár napot töltök ott.
2013. aug. 13. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!