Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti laknátok 4. -en, lift nélkül?

Ti laknátok 4. -en, lift nélkül?

Figyelt kérdés

Ha nem, miért? Ha igen, miért?

Amúgy a nagy szempont, hogy baromi olcsó, és nem nagyon akarják megvenni, mert régóta hirdetik, szóval még alkudni is lehet gondolom.


2013. szept. 10. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán.. egy kis lépcsőzés senkinek nem árt meg, ha nincs valamilyen betegsége, ami akadályozná ebben, vagy nem túl idős.
2013. szept. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért félek, mert mi lesz ha bútort, vagy valami nagyobb dolgot akarok majd fölvinni? esetleg gépet, tévét, neadjisten mosógépet lecserélem... szóval ilyen dolgokra nem gondol az ember, és én lift nélküliben még nem laktam. hogy oldjátok ezt meg? úgy tudom a házhozszállítók nem szokták felvinni lépcsőn.
2013. szept. 10. 23:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én negyediken lakom, lift nélkül. Kisgyerekkel. :) Tetőtéri lakás. Nagyon szeretünk itt lakni. Én utálom mikor a fejem fölött laknak (járkálnak, dobognak, stb.) úgyhogy nálam csak és kizárólag a legfelső emelet jöhet szóba társasházban. Amíg bírunk lépcsőt mászni, tuti itt fogunk lakni. A bútor, tv ilyesmi.. nem túl sűrűn kell hordozgatni, a bevásárlószatyrokat meg fel tudjuk hozni. Sőt pár éve még a gyereket meg a babakocsit, szánkót, biciklit is felhordtuk.
2013. szept. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Általában fűtés szempontjából jó, plusz ha nincs fölötted másik szint, akkor ugye annyival kevesebb gond. Viszont én nem rizikóznék, mert ha akármi történik (pl. kificamodik a bokád) akkor a negyedikről mászkálni..de persze legyünk optimisták. :)
2013. szept. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon igen, de hetvenen túl már eggondolandó.
2013. szept. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi szintén a 4.-en laktunk lift nem volt..semmi bajom nem volt vele :) Amikor viszont költöztünk be majd ki hát az nem volt valami fantasztikus élmény. Amúgy a mellettünk lakó idős nénit se sűrűn lehetett az utcán látni.
2013. szept. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én laktam.


Miért:


- olcsóbb volt, mint a többi

- fiatal vagyok, nincs baj a lábammal

- a párommal együtt nem volt akkora gond a cipekedés sem, ez egyedül egy nagybevásárlás után már kényes téma lett volna (több kiló krumplival vagy épp mosószerrel, macskaalommal)

- marha jó volt a kilátás, mert az utolsó sor ház volt és az erkélyről csak egy mező és egy erdő látszott:)

- tartozott hozzá padlásrész és pincerész + biciklitároló is, magyarán a feles dolgainknak vagy épp nem mindennaposan használtaknak rengeteg hely volt - sokan egyébként a padlásrészen teregettek pl.


Miért nem laknék megint:

- mára már családi házban lakom, a fene akar megint a 4.-re felmászni nap mint nap :)

2013. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kovpet ***** válasza:

Télen a fűtés kicsit több, nyáron meg jobban kell a klíma.

Viszont, ahogy előttem is említették, nem mászkálnak fölötted és nem áztatnak le.

Ha beázol, akkor a házzal kell pereskedni, nem egy csóró, biztosítás nélküli szomszéddal. Az egyszerűbb lesz.


Viszont fel kell mászni minden nap. Betegen is. Fáradtan is. Ha erre érzel erőt, akkor ne habozz.


A költözködéssel ne foglalkozz, az elméletben ritka, akkor is a költöztetők baja a sok emelet. :)


Mosógépet sem minden nap veszel, 2-3 ezresért hidd el, szívesen felviszik majd a szállítók :)

2013. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azért figyelembe venném a családot is, hogy annak minden tagja is el, jelen esetben fel tudjon jönni hozzám. Nem tudom hány éves vagy,de szüleid minden bizonnyal vannak, és meg akarnának látogatni időnként, téged, és a párodat is, ha van. Márpedig gondolom nekik azért már kényesebb téma a negyedik emelet. Persze ha rosszban vagy anyóssal, akkor kifejezetten jól jöhet egy negyedik emeleti lakás lift nélkül:)

Mondjuk nekem nem lenne kedvem szinte nap mint nap felcipelni a bevásárlószatyrot, nyári közel 40fokban négy emeletet felmászni...

Azt hiszem maximum a második emeletre költöznék.

2013. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!