Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nyaralóra adnak a bankok...

Nyaralóra adnak a bankok lakáshitelt?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy zártkertes gazdasági ingatlanra nem, de nem tudom mi a helyzet a nyaraló minősítéssel.


Köszönöm



2013. szept. 24. 20:18
 1/5 anonim válasza:

nem nagyon értek hozzá de sztem az ingatlan az ingatlan

mit érdekli a bankot h évente mennyi napot laksz benne

2013. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A bankot lehet, hogy nem, de az államilag támogatott lakáshitelnél attól még lehet hogy kiköti az állam, hogy nyaraló nem jöhet szóba.
2013. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bankonként eltérő a hozzáállás ,valaki ad , valaki nem.

A banknak az a lényeg . hogy értékesíthető legyen , az sem mindegy hogy hol van , egy turisztikailag frekventált régióban , vagy Borsodban az Isten háta mögött...

2013. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Államilag támogatott hitelt biztos nem kaptok,de egyébként szerintem belemegy a legtöbb bank.


Viszont felmerült bennem egy kérdés.Ilyen hitelkatasztrófa után amit itt volt,miért akar még valaki hitelt felvenni?Főleg egy nyaralóra...

2013. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem devizába gondolkodunk, csak is forint alapúban. Ahhoz, hogy egy fiatal pár elkezdje az életet támogatás nélkül sajnos hitelt kell felvenni, nem lakhatunk örökre albérletben. Nyaralóra pedig, nos az ingatlanárak nekünk magasak ott ahol lakni szeretnénk. Viszont Mi simán ellaknánk egy téliesített "nyaralónak" minősített kisházban.
2013. okt. 12. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!