Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen környék Újpalota,...

Milyen környék Újpalota, Zsókavár utca?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom és kezdem megbánni, hogy elhamarkodtam a lakásvásárlást. Most vettünk egy lakást Újpalotán, a Zsókavár utcában és ahogy olvasgatom a környékről szóló cikkeket és infókat, mindenhol azt olvasom, hogy nem biztonságos környék. Ez valóban így van? Én azzal nyugtatom magamat, hogy manapság a bűnözés, az erőszakos cselekmények mindenhol jelen vannak és lakhatnánk más kerületben is, mert az esély máshol is megvan arra, hogy kiraboljanak, stb. Mi a véleményetek?

2013. okt. 12. 13:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Megírtam az őszinte véleményemet, erre írod hogy köcsögölni való, WTF?
2014. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jó legyen "vétéef"Igazából! Divatos szó lévén mi fájt ennyire kedves barátom?
2014. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kíváncsi voltam rá, hogy miért írtál ilyet... De mit lepődök meg... Ok nélkül bunkózni divat... Olyan kretén vagy mint sok ember akivel a munkám során találkozom.
2014. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező.


Lassan 3 és fél éve laksz ott. Kiváncsi lennék a véleményedre.

2017. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is.
2018. jan. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na, hat nem tudom akutalis-e meg barkinek, de 6 eve a Zsokavar utcaban lakunk a regi CBA-val szembeni, orvosi rendelo mogotti tombben. Soha, semmilyen attrocitas nem ert eddig minket (kopkopkop). A kornyek csendes, a parkok rendben vannak. A Fo teren, vasarcsarnok kornyeken viszont sok az alkesz csoves, de artalmatlanok, csak hangosak es gusztustalanok. Ilyen kornyeket viszont barmelyik keruletben talalsz sajnos.
2018. jún. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!