Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Használt lakás közül teljesen...

Használt lakás közül teljesen felújítandót megéri venni, vagy inkább olyat, ami azért lakható?

Figyelt kérdés
Kíváncsi volnék, hogy teljesen rossz állapotú lakást megéri-e megvenni és teljesen felújítani, mert az tök olcsó, vagy egy közepes állapotút aztán azt ahol esetleg hiányosság van javítani, újítani pl ablakcsere vagy konyhabútor, festés stb.
2013. okt. 14. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi a cél. Ha konkrét elképzeléseid vannak arról, hogy milyen legyen a lakásod, akkor jobban jársz, ha a teljesen felújítandót veszed, úgyis átalakítanál benne mindent. Ha minél hamarabb be akarsz költözni, akkor meg vegyél olyat, ami készen van. Árban nagyjából ugyanott vagy. Felújítani nem épp két fillér, sőt akár a végén többe is kerülhet, mintha eleve egy kész lakást vettél volna.
2013. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi amit kinéztünk az teljesen felújított volt... aztán innen-onnan kivertünk 1-2 falat stb stb meg átfestettük az egészet mert nem tetszettek a színek,a szobákba lecseréltük a lamináltat mert nem tetszett ami volt...a konyha újra lett csempézve járó lapozva + az étkező is. A konyhabútort + pénzért hagyták volna itt,de nekünk alapba sokkal jobb volt így a fenének kellett az.
2013. okt. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A félig lepukkant a legjobb.


Sosem vennék teljesen felújítottat (kivéve persze, ha százmilliók lennének a zsebemben) mert nem tudhatod, hogy milyen minőségben újították fel.


Hallottam ismerőstől, hogy lehullott a csempe stb...

2013. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hasznosak voltatok :)

Igazából persze voltunk több lakásban, de volt ahol ocsmány volt a járólap, de nyilván benne lenne az árban, hiszen mégiscsak járólapos

2013. okt. 14. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi 8m-ert vettünk egy olyan panellakast, amit csak a sajat izlesunkre korrigaltunk.

Nem volt gond vele, de pl. a konyhát szetverettem azonnal. A két gy.szobat is attapetaztattam/festettem. A nagyszoba csak festve lett az ebédlővel együtt es a kozlekedovel. Tavasszal a furdot vefdtem szet, teljes átalakítás lesz es meg a gardrobon gondolkozom.

Ja es meg padlolapot rakattunk le a golyosota, konyhára. Parkettásak a szobak ebedlok.

Egyebkent nincs gond vele. Néztünk Ugyanebben a házban masik lamast, na ott dőlt ki a falból a cigifust. Szo szerint kormos volt a fal. A wc-t leginkabb egy tanyasi olhoz tudnam viszonyítani.

Az ablakok a gyarik, 5 centis résekkel, néhol hiányoztak a kilincsrk, stb.

Meg mindig árulják (azota 3 eve) es 9,4m-ert!

Esetleg 4-5m-ert menne el, mert a maradékból felkene full ujjitani, de az sem biztos, hogy,pl a cigiszag egy életre eltűnne.

2013. okt. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amit néztünk már nem ott laknak egy ideje, bár több olyat is néztünk, hogy már elköltöztek onnan és üres a lakás, hát szag az van, mert nem szellőztetnek. De nem tudom ezt az állott szagot mennyire lehet eltűntetni festés, padlószőnyeg kidobás, ablakcserével, végülis úgy új lenne minden a szobában, remélhetőleg a szag is menne. Hogy cigiztek-e benne nem tudom, pedig nem cigizem, de olyan szagot nem éreztem, bár nem hófehér a plafon, de szeritnem azért mert rég festették már le.
2013. okt. 15. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!