Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vidéki családi házat elcseréln...

Vidéki családi házat elcserélni pesti házra?

Figyelt kérdés
Amiben most lakunk vidéken egy 90nm-es,2 szobás,nappalis,összkomfortos családi ház,tehermentes.A munka lehetőségek miatt szeretnénk menni Pestre lakni.Szerintetek ha meghirdetném,lenne rá partner vki,hogy lakástceréljünk?Gondolok itt az idősebb házaspárokra,gyerekes családokra.Ami érdekelne az a belváros lenne,egy 65-70nm-es ház.
2013. okt. 24. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Belvárosban max. lakást találsz, viszonylag kevés ház van arra.

Értékegyeztetéssel esetleg elképzelhető. Egy az egyben biztosan nem, tudod elcserélni...csak ráfizetéssel. Persze függ attól, hogy vidéken hol van a házad?

2013. okt. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

bocsi,igen lakásra gondoltam.

Egyébként Heves megyében lenni,Gyöngyös,Tarnaméra környéke,Pesttől 110km.

2013. okt. 24. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy az egyben biztos nem fog menni. Esetleg ha ráfizetsz pár milliót.

Gyöngyös környéke mind munkahely mint nemzetiségi megoszlás szerint gázos, hiába a nagy ház ott tized annyit nem ér mint Pesten.

A másik, hogy a pesti belvárosban nem igen vannak kertes házak de ezt már írták előttem.

2013. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, Pesten egy garázst talán kaphatsz érte!
2013. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az Andrássy úton egy összeomlóban levő polgári lakást nagy belmagassággal már kapsz 20 millióért , még beleteszel

5-10 milliót , és 25-30 millióért már van is egy belvárosi

100m2 körüli lakásod....

2013. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Esetleg Budapest külső kerületeiben levő házat , lakást tudsz szerezni nagy szerencsével , vagy Budapest központja közelében levő rosszabb hírű környéken ( 8. ker) vehetsz lakást .

Valaki itt panaszkodott tegnapelőtt , hogy nem viszik el az Orczy téri lakását 12 millióért és nem érti , hogy miért....

2013. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok, és sajna úgy látom a jelenlegi házam, hiába szép nagy jó környéken, kb. ha 15 millát kapnék érte. Én Pest belvárosi lakásba semmiképp nem költöznék, koszos, büdös, zajos. Családi ház után 2 gyerekkel meg pláne nem. Én Pest környéki ingatlanokat nézek, de még így is el vagyok keseredve, mert az enyémhez hasonló házat, ami tetszene 25 milla alatt nem nagyon találok...
2013. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem van pesti családi házam vidékire cserélném..... XVII.ker. hitel van rajta.... átvállalással.....
2013. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mekkora a ház?Mennyi hitel van rajta?Milyen környék,mert nem nagyon ismerjük Pest minden kerületét.Írj priviben.
2013. nov. 11. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!