Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Valaki tud ajánlani egy...

Valaki tud ajánlani egy megbízható ingatlanost vagy irodát, aki segítőkész és nem csak a markát tartja?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 19:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az irodák úgy működnek általában hogy felvesznek valakit, aki saját autóval, saját telefonjával intézi a dolgokat, és csak akkor kap pénzt, ha hozott is üzletet. Ezért sokan elvállalják, mert nincs jobb, de aztán menni utána már nem akarnak.

Én amikor venni akartam, akkor sem sok jóval találkoztam. Egy volt, aki állandóan hívogatott, meg az eladót is rábeszélte az alacsonyabb árra, de aztán mégsem vettük meg, mert találtunk jobbat. Sajna az a pasi sem dolgozik már ott, úgy látszik neki sem érte meg.

Akiktől mi a házunkat vettük, arra is nagyon haragudtam, mert felhívtam, hogy tetszik a ház, de szeretnék alkudni, erre közölte velem a nő, hogy próbáljam meg nyugodtan. Na, köszi.

Most mi is eladni szeretnénk, de konkrétan az adatbázisba sem hajlandó felvenni senki, mert felújítandó vidéki ház hitellel, úgysem tudják eladni.

Nem értem, meddig tart felvenni a hirdetések közé, nem mindegy?

Na, aki meg felvette volna, pénzért.

Egynek adtuk be, de az is két hónap múlva telefonált, hogy most már fizessünk a hirdetésért, erre én is azt mondtam, hogy mégis minek, amikor 2 hónap alatt egyetlen érdeklődőt sem volt képes küldeni?

2013. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!