Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Magyarországon élők! Érdemes...

Magyarországon élők! Érdemes most hazaköltözni? Meg lehet élni?

Figyelt kérdés

Mondhatni gyerekként kimentem külföldre, külföldön is érettségiztem le. Viszont én szerettem kis hazánkban élni, bár nem volt nehéz, a szüleim tartottak el. Ők is külföldön élnek, meg a rokonság java. Gondoltam rá, hogy haza kéne költözni. Van egy házam. Kocsit sem kell venni, az is van. Összegyűjtöttem 5 milliót forintban. Már itt sem a régi, ezérz gondoltam a visszaköltözésre. Milyenek a körülmények, munkalehetőségek, lehet-e a pénzzel valamihez kezdeni?

20/f



2013. nov. 11. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

". Összegyűjtöttem 5 milliót forintban"


Ha eladod a házat+a kocsit is akkor talán.

2013. nov. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem kell eladni, mert mindkettő magyarországi :)
2013. nov. 11. 21:23
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mihez értesz? Mi a szakmád?
2013. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A híreket egyébként olvasod, hogy mennyien menekülnek mindenfelé el az országból?
2013. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
szar,vissza se gyere....
2013. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha programozó vagy mérnök vagy, akkor érdemes visszajönni, mert a felső középosztályba fog tartozni. Egyéb esetben merész választás.
2013. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Áh. Ha elég pénzed van, megélni megélsz, de ebbe a társadalmi hangulatba akkor is belebetegedsz. :(
2013. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 kovpet ***** válasza:
100%

"Gondoltam rá, hogy haza kéne költözni."


Orvos mikor látott? Ember, eszedbe ne jusson!


Nem a megélhetéssel van baj. Ha értesz valamihez, akkor megélsz. Szarul vagy jól, de valahogy. A közhangulattal és az iránnyal van a gond. Meg a feszültségekkel. Pár év és robban az ország. :(

De ne legyen igazam.

2013. nov. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8: Pontosan erről van szó. Nekem meg volt mindenem, anyagilag. Normális, jól fizető állás, bejelentve, saját pici lakás. Ami miatt külföldre költöztem, az pont az, amit te írtál. A közhangulat, a frusztráltság. Akkor sem lettem volna boldogabb, ha nagyobb a lakásom, keresek még mondjuk 100 ezerrel többet, mert körülöttem az emberek ugyanazok lettek volna...
2013. nov. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy most le fogtok pontozni... :-DDD de sehol nincs kolbászból a kerítés. Neki megvannak az alapjai egy normális élethez, és a boldogság nem országfüggő. Aki ügyes és talpra esett az bárhol megállja a helyét. Nekem is több ismerősöm, sőt fél családom él a világ különböző pontjain, de sehol nem egyszerű.. alapjába véve sajnálattal olvasom a kommenteket, mert ez is mutatja az emberek elkeseredését... ha hazahúz a szíved gyere.
2013. nov. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!