Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen az élet a 16. kerületi...

Milyen az élet a 16. kerületi lakótelepeken?

Figyelt kérdés
Tetszik a 16. kerület és ott szeretnék lakást vásárolni, de sajnos nincs pénzem egy drágább házra (max 11 millióig mehetek el). A Centenáriumi lakótelepen láttam olcsóbb lakásokat meg talán volt egy másik lakótelep is. Azt szeretném kérdezni hogy milyen élni itt, milyenek a szomszédok, a lakások rendben vannak-e úgy értem a falak nincsenek tele bogarakkal stb?

2013. nov. 18. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

te egy szőke nő vagy ?


-hogy lehet ilyent kérdezni,pl hogy :" milyenek a szomszédok "


egyiknek 3 gyerekes a fölső szomszédja és egész nap hangosan rohangálnak,

a másiknak egy süket vén banya a szomszédja,aki éjjel 2-ig üvölteti a tv-jét,

a harmadiknál ,nagyon hangosan szexelnek a szomszédék,

de van olyan is, amelyik hónapok óta minden este hangosan tatarozza a saját kéróját,

van akinek van egy 12 éves fiú a szomszédban és minden nap üvölt nála a tuc-tuc zene,

stb,

2013. nov. 18. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Centi jó, de nekem nem jött be az egy fordulós lépcsőház a régi típusúaknál és a sikátoros főbejárat és a szomszédra néző konyha. Egyébként a lakás elrendezése nagyon jó az 1 és 2 fél szobásoknak és előny, hogy olcsó a rezsijük, közösköltségük. A környék 4 csillagosan megbízható, csak ritkán randalíroznak a hülyegyerekek. Egy Füredi úti panellal nem lehet összehasonlítani.


Én is ott szerettem volna venni, de helyette a Naplás tónál kaptam 10.5-ért egy kis 1,5 szobás kockaházat bazi nagy telekkel. Így nem volt kérdés, hogy 11-ért lakás vagy 10.5-ért ház.

2013. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami 1 fokkal jobb az az Egyenes utcai, illetve a Szentkorona utcai tömbös házak. Csak ott alig van eladó. 4. emelet meg földszint kell a halálnak.
2013. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lakókat nem lehet előre tudni milyenek a szomszédban. Annyi hátránya van annak a lakótelepnek, hogy kicsit messze van a városkp-tól, és nem sok járat megy arra. Én albérletben lakom, most költöztem Kispestre, ez viszont bejött. A lakók sokkal kulturáltabbak mint Újpalotán a piac környékén voltak, a házak jobb állapotúak. Itt egy 50-60 nm-es lakást 6-7M-ért is megkapsz. Közelben a metró, sztem ez is jó alternatíva.
2013. nov. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szar menekülni kell onnan.mi nemrég adtunk tul a kéglin kerepesi úton volt
2013. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!