Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlan árverezés utáni...

Ingatlan árverezés utáni problémák?

Figyelt kérdés
tegyük fel, hogy valaki árverezésen hozzájut egy ingatlanhoz. utána mit lehet tenni ha a behajtók, végrehajtók, nem tudom micsodák és fenyegetőznek, és az ingatlant követelik? sajnos több ilyen esetről hallottam már, de ilyenkor mit lehet tenni?

2013. nov. 19. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elárvereznek egy ingatlant, akkor a befolyt pénzt betörlesztik a tartozásba, az ingatlan "tiszta" lesz, az új tulajon nem követelhetnek semmit, csak a régin. Valamit félrehallottál szerintem.
2013. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem a régin követelik, hanem aki kinézte az árverezett ingatlan már elöttünk és ö fenyeget. hiába próbálták ezt azzal megoldani hogy nehogy letörjék a kezed egy nyilvános liciten, és tették elektronikussá, utána ha tied a ház házhoz jön.. a végrehajto, ez meg az, és addig fenyegetnek mig kikövetelik a házat. pénzért, de mégis ök tartanak rá igényt. ha így érted.
2013. nov. 23. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!