Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti szívesen laknátok itt?

Ti szívesen laknátok itt?

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 4. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
melyikben? a panel vagy a lapos izé?
2013. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A lapos izé csak kiszolgáló épület (távhő vezérlése innen megy, van benne egy vegyesbolt, meg egy bár, meg mini mozi)

A panelban gondolom.

2013. dec. 4. 14:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Az a lapos izé,az egy étterem Melba a neve,(itt volt az esküvőnk)és egy hajókikőtő(Jacht,kishajó).Semmi köze a hőközponthoz,és azokhoz,amit felsoroltál.Ez a Lakópark pedig a Duna mellett van a Duna Plaza Mögött Bp.-en a XIII. kerületben.Elég nívós lakópark.Én laknék amúgy,de csak úgy,hogy nagyon nagy a teraszom és a Dunára panorámás.
2013. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

No és mi köze ehhez a gyilkos szlovák banyának?

(rezesova_lakas.jpg)

2013. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez esetben tévesek az információim, elnézést.
2013. dec. 4. 21:27
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es: nem tudom.
2013. dec. 4. 21:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondoltam nem véletlenül azt a házat linkelted, amiben a gyilkos banya lakott, biztos már az is celeb lett és majmolni kell.

Vagy csak véletlen volt?

2013. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mondtam már, nem tudom kiről beszélsz. Ez egy híres lakópark Budán. Ezt a képet, illetve linket küldték róla nekem.
2013. dec. 4. 21:58
 9/10 A kérdező kommentje:
*Pesten, nem Budán
2013. dec. 4. 21:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Kinézetileg nem rossz, kérdés, milyen kivitelezés színvonala, a hő- és hangszigetelése a lakásoknak, ha korrekt, akkor akár laknék ott, meg attól is függ, hogy milyen környezetben van, milyen a közlekedés stb..
2013. dec. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!