Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Olvastam a neten eladó panella...

Olvastam a neten eladó panellakásokat 1-2 millióért Ózdon, meg Miskilcon. Ezek mért lehetnek ilyen okcsók?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Mert a cigányok disznót vágnak a folyosón.Utána meg a te torkodat vágják el ha megkérdezed ,hogy mit csinálnak.
2013. dec. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Na meg kifizetetlen számlák tömkelegével van terhelve a lakás.Ezt add hozzá a lakás árához.
2013. dec. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Azért, mert még ennyiért sem lehet eladni.

Mindenki menekül BAZ megyéből, aki csak teheti.

Gyakorlatilag semmi munkalehetőség nincs.

2013. dec. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs értelme odaköltözni, és mivel panel, még befektetésnek se jó.

Nincs munka, rosszak az életkörülmények. Mindenki menekülni szeretne onnan, odamenni pedig senki. Én se vennék ott lakást, az biztos, tökmindegy, mennyire olcsó. Minek, ha utána nem tudom fenntartani, mert nem találok munkát?

2013. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy nemigen van ott meló, de akkor is meglepōen olcsó lakások.
2013. dec. 5. 09:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Teszem azt, van ott egy lakásod, de te a jobb munka reményében máshova költöztél. A lakást nem használod és biztos vagy benne, hogy soha nem is fogod. Meghirdeted, normál áron. Közben fenntartod a lakást, fizeted a közös költséget, a felújítási alapot, rohansz, ha eláztattak, ha feltörték az ajtód, kitörött az ablakod. Éves szinten százezres tétel. Egy év után engedsz az áron. Közben persze a lakás állaga is romlik. Ilyen helyen ki se tudod adni (vö. ki költözne arra a vidékre?). Elég hamar eljutsz oda, hogy szinte ingyen odaadod, csak vigye már el valaki. 4-5 év alatt egy milliót simán rá lehet költeni a lakásra úgy is, hogy nem használod. Minél később adod el, annál nagyobb bukás. Ezért éri meg az eladónak 1-2 millióért odaadni.
2013. dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem ennyi a lakás (elméleti) értéke, de még ennyiért sem lehet eladni.

Igen, a benne lévő anyag is többet érne ennél, de ott ahol van, senki nem ad érte pénzt.

Aki meg szabadulni szeretne tőle, kénytelen jóval az értéke alatt eladni, mert így legalább azt az 1-2 milkát megkapja érte.

Ennél többet nem, ad érte senki, még ezen az áron is kétséges, hogy el lehet-e adni.

2013. dec. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Hallottál már az ózdi cigányokról? Hát a miskolci dolgokról? Hogy a dikkmánoknak kiosztanak egy csomó laptopot ingyen? Gondolom, hogy kapnak hozzá ingyen netet is, hagy tudjanak új betöréstechnikákat kilesni meg ilyenek. Amúgy ott az sincs biztonságba, ami betonba van. Komolyan mondom, hogy Ózd és Miskolc egyes vidékein ha ingyen adnák se kéne egy ház! Gondolj bele, 2 cigány szomszéd, egyik héten egyiknél, másikon másiknál szól a zene, van születésnap, temetés (na ez a jobbik eset :D), évforduló, miegymás. És elkezdik a "jó kis zenéket" és aludni nem tudsz, de ha netán szólni mersz, ha elszöksz is megtalálnak, megvernek, de lehet már ahogy az ajtót nyitják vágják is beléd a kést. Arról nem beszélve, hogy napi szinten mennek a rndőrök, napi szinten hallassz ordítozást, vonyítást, ha csinálják a következő kis "dögöt", akkor a "tehén" őrülten bőg, a "bika" meg hallod a plafonon hogy töcsköli. Gondolom ezekről nem sokat hallottál még. Remélem hamar elolvasod, mert ugye ilyen kommenteket, amik kimondják az igazat a cenzúra hamar megtalálja...
2013. dec. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elolvastam. És el is hiszem amit írtál.
2013. dec. 5. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!