Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van ilyen? Ismertek hasonlót,...

Van ilyen? Ismertek hasonlót, vagy épp ilyet?

Figyelt kérdés

Annyi kell, hogy erdő mélyén, ahol sem autó, sem ember nem zavarhatja tevékenységem, szép helyen, leginkább valami völgyben lenne jó egy nem túl nagy, de egy remete számára elegendő méretű házikóban élni.

A nyugalom szigetének kellős közepén.


Ár nem számít, megoldom. Van időm gyűjteni.


2013. dec. 23. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Itthon nem igazán.Minden terület állami v.magán tulajdonú.

A leg eldugottabb helyeken is megjelenhetnek vadászok,

gombaszedők,kirándulók,terepfutók,qadosok...stb.

2013. dec. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerek egy ilyen helyet. Bátonyterenyén Thai chi "házként"/tanyaként üzemel. Nem kicsi placc, de nagyon szép hely egy völgyben, tényleg csak terepjáróval lehet megjárni, de inkább gyalog. Kétlem, hogy eladnák, pont azért van ilyen helyen, mert így kicsit elszigetelődhetnek a mindennapoktól. Nagyon szép tanya egyébként hatalmas telekkel, tóval, a semmi közepén.
2013. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ilyesmi van Jósvafőn is, de az egy szálloda :)


Kár, hogy nincs ilyen.



DE:


Lehetne ilyet építtetni, ha persze elég pénze van az embernek? Mondjuk valami hatalmas erdő legmélyén veszek egy telket, rohadt sokba fog fájni, de lehetne ilyet?

2013. dec. 23. 19:47
 4/9 anonim ***** válasza:
mi a tevékenységed? sorozatgyilkos vagy?
2013. dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen :) Talált, süllyedt!


Amúgy - nyilván - nem. Csak egy olyan helyre vágyom, ahol senki nem zavar, senki nem ismer, nem lát meg;


ahol kiszakadhatok a felgyorsult, modern ,,élet'' körforgásából, ahol semmim sincs, mégis mindenem van.


Csakhát, ugye, pénz.

2013. dec. 27. 15:19
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. dec. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oké, köszi, csak ott írta: autópálya közelében.


Olyan kéne, ami közelében, semmi-de semmi sincs, erdő, mindenhol csak fák, susnya, egy eldugott kis utacska, amin keresztül lehet mászkálni ki-be.


Valami természetvédelmi területen belül nem lehet ilyet csinálni, a megfelelő engedélyek beszerzésével?


Nekem az is jó, ha én építtetem!


(Olyasmi, mint pl. a Tüskevár című könyvben, az öreg elbújt a nádasba, egyedül, senki sehol... Valami ilyesmi, csak erdőben?)

2014. jan. 18. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Természetvédelmi területen lassan már azt sem engedélyezik, hogy böfögj kettőt, mert megzavarod a mittom én milyen békafaj párzási szokásait. Kétlem, hogy engedélyt kapnál egy ilyen terület közepén építkezésre. Vagy ha még is, akkor olyan mértékű pénz kellene, hogy annyi a világon nem létezik.

Csak hogy egy példát mondjak felénk van egy ipari park, ahol rájöttek, hogy egy régen eltűnt álltfaj éldegél békésen. Természetvédelmi területté nyilvánították és mostmár nagyjából autóval sem lehet bemenni, nem hogy még építsenek is rá valamit...

Szóval ne ilyenben gondolkozz. Ha eldugott helyet szeretnél, akkor vegyél egy erdőt valahol és építs a közepére egy házat.

Svédországban voltam egyszer egy ilyen helyen, ők tudnak élni. Imádtam... 15 km-s körzetben nem volt még csak egy másik tanya sem. Ennek ellenére áram és víz volt felvezetve. Egy hegy tetején állt egy öreg svéd vörös faház, gyönyörű kilátással a völgyre, fák és erdő mindenfelé. Ott voltam két hétig, nagyon szerettem.

2014. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na, ezaz, valami olyasmi kéne :)


Akkor tehát venni valami erdőrészt, gyűjtök eleget, építtetek reá egy házikót, és az erdőmben, a házamban, a fotelomban békésen iszogatom a Sopronimat... :)

2014. jan. 18. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!