Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért olcsóak ennyire a...

Miért olcsóak ennyire a lakások Újpalotán?

Figyelt kérdés
Panel lakást szeretnénk vásárolni Budapesten és az egész városban talán itt a legolcsóbbak az ingatlanok. Mi lehet ennek az oka? Jártunk többször is arra, nem tűnt egyáltalán veszélyes környéknek. Az otthoncentrum.hu honlapon egy interaktív térkép alapján szintén ugyanez mondható el. Például a IX. kerületi Gubacsi út környékén vagy a X. kerületi Gyárdűlőn is átlagban több tízezerrel magasabbak a négyzetméterenkénti árak mint Újpalotán.

2014. jan. 13. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom a helyi viszonyok is nagyon beleszólnak az árba .

Nem vagyok pesti,de a vidéki városokban így van ez .

2014. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Újpalota nem a legjobb környék. 20 éve is elég gáz volt, akárcsak 10 éve, gondolom most sem változott jobb irányban.
2014. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Prolikornyek. De nagyon.
2014. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Azért vagyok bizonytalan, mert már jártunk többször is azon a környéken és nekünk normálisnak tűnt. Ellenben jártunk pl. Kőbánya vagy Pesterzsébet lakótelepi részein, amik kicsit kellemetlennek tűntek és a kettőt összehasonlítva Újpalota ezerszer jobbnak látszik...ezért nem értem ezeket az árakat, hiszen az egyik legolcsóbb lakótelep (sőt városrész) egész Budapesten. Közlekedés is elég jó szerintem... esetleg bővebben ki tudnátok fejteni hogy mégis miért nem jó a környék? Van tippetek, hogy Pesten hol van olyan lakótelep, ami viszonylag ilyen árakon, közel a belvároshoz (gyors bejutással) és biztonságos környéken van? Végül még annyit, hogy Újpest Központhoz képest milyen Újpalota? (arról van néhány hónapnyi albérletes tapasztalatunk)
2014. jan. 13. 21:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt is figyelembe veszik a lakás eladásoknál,hogy az adott településen mikor épültek a lakások. Újpalota a legrégebbi lakótelepek közt szerepel.Nem több a bűnözés ott sem mint más lakóhelyeken.Nagyon jól ellátott környék és gyalogosan is eléred a számodra fontos helyeket. Pl:közért,iskola,óvoda,közüzemi ellátórendszerek,piac,a közelben van az Ázsia Center.
2014. jan. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia, mi most vettünk párommal egy lakást. Fontos volt számunkra, hogy jó helyen vegyünk, mert hitelt kellett felvenni és pár évig mindenképpen itt laknánk. Hát a környék nem rossz, én inkább azért mondanám, hogy olcsóbb mert közlekedés ügyileg nem olyan jó mint az Örs, Köki stb. viszont biztonságosnak mondható. Vannak utcák ahol érdemesebb lakást venni!
2014. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31 éve lakom Újpalotán a 3. lakásban ezalatt. Szeretem a környéket. Most nem sokára elköltözünk kertesházba ezért muszáj elmennem inne, mert ugye az itt nincs. De fáj érte a szívem. Szerintem nagyon jó hely.
2014. jan. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hogy minnél hamarabb meg vegyék őket :D
2016. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!