Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten az Attila út gázos...

Budapesten az Attila út gázos környék?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Bár nem lakom ott, de elvileg az egy normális budai környék, szóval nem egy VIII. kerület Tömő utca vagy Diószeghy Sámuel utca.


Van bűnözési térkép 1 évre visszamenőleges adatokkal nézd meg. Nekem most épp nem jön be, ráadásul lassú. Hiába, a rendőr nem informatikus.

Amúgy lehet leszedték a választások előtt :D



[link]

2014. jan. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Hiába, a rendőr nem informatikus."


Hát ez nagy. :D De nekem sem jön be, viszont google is segít rajta, ha ilyen grafikonokat keres. Persze ahhoz nem lustaság kell.

2014. jan. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyik vége? A tabáni vagy a vérmezős? Szerintem a tabáni hangulatosabb. Kicsit zajos, de ha felsőbb szinti lakásod van, az tompít rajta. Kérdezz, 10 évig ott éltem.
2014. jan. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A közepe (Roham u. -Attila sarok). Vásárlási lehetőségekkel, kisebbségekkel, éjszakai élettel, BIZTONSÁGGAL kapcsolatban érdekel minden :D
2014. jan. 17. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Tescot biztos nem találsz 3 km-en belül, de a közbiztonság elég jó. Amivel gond lehet az a parkolás a ház előtt.
2014. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Közbiztonság viszonylag rendben, a nagyobb házak eldugottabb bejáratú lakásaira érdemes rendes zárat rakni, előfordulnak besurranók. Kisebbség errefelé max lomtalanításkor jelentős. Parkolás nem egyszerű, időben kell keresni üres helyet. Évekig laktam arra, de mindig sikerült max 1-2 házzal arrébb megállni. Bevásárlás: a Krisztina térnél van abc, eseti megoldásnak jó. Általában a környékbeli boltok árfekvése nem egy általános szupermarketé. Érdemes hetente 1x elmenni bevásárolni valahová. Mészáros utcában van jó zöldséges. Villamossal 5 perc a Mammut vagy az Allee szupermarketei. Krisztina tér környéke meg tele van bankokkal. Nekem, ha vissza kellene költözni Bp-re, biztosan erre keresnél lakást. Még a forgalom ellenére is szellősebb, élhetőbb, mint a pesti belváros.
2014. jan. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!