Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A Fundamenta elinditásához...

A Fundamenta elinditásához milyen feltételek vannak először mennyi pénzt kell befizetni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
az első havi megtakarítási összeget és az üzletkötő jutalékát.
2014. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm és az üzletkötő jutaléka mennyi szokott lenni ?
2014. jan. 18. 17:08
 3/6 anonim válasza:
én 10 ezret fizetek havonta. megnéztem most a szerződést: legelőször 22450 Ft-ot kellett befizetni, amiből 12300 ft a számlanyitási díj, ami a szerződéses összeg 1%-a, és 10150 Ft az első havi díj. A 150 Ft az a számlavezetés díja vagy valami ilyesmi.
2014. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mikor kötötted harmadik ? köszi a választ
2014. jan. 18. 22:18
 5/6 anonim válasza:

Az üzletkötő jutalékát a Fundamenta fizeti.

Feltételek: magyarországi lakóhely, cselekvőképes, nagykorú magyar állampolgár, és legalább havi 5000 forint félretehető összeg, ugyanis ez a legkisebb havi megtakarítási konstrukció.

A számla nyitásakor számlanyitási díjat fizetsz, ez a mindenkori szerződéses összeg 1%-a. Továbbá ezzel egyidejűleg elhelyezheted az első, vagy maximum az első két havi megtakarítást is, de ezt nem muszáj, azt a következő hónaptól is indíthatod.

2014. jan. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem még korábban volt fundamentám, és azon a véleményen vagyok, hogy csak akkor vágj bele, ha legalább 20000-et minden hónapban befizetsz és legalább 6-8 évig takarékoskodsz vele.

2014. jan. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!