Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Aki mindíg is belvárosban élt...

Aki mindíg is belvárosban élt és szereti is, hogyan szokja meg a kertvárost?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
El kell fogadni, több szempontból is másabb az élet. Én azt mondom utólag, több jó van benne mint rossz. Nincs akkora zaj este, nincs annyi hajléktalan vagy rossz arcú az utcán. Nincs akkora forgalom. Hátránya lehet: nincs annyira sokféle bolt, üzlet, pláza a közelben (már annak aki szereti ezeket), nehézkesebb a tömegközlekedés, vagy messzebb kerül a munkahely és nehezebb bejutni a belvárosba csúcsidőbe, ha van kert is, akkor meg kell szokni hogy az külön munkával jár. De tavasszal és nyáron jó érzés, amikor a gondozott kertben pihenhetsz munka után.
2014. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet szokni,csak idő kell hozzá .
2014. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem pont a zaj meg a nyüzsgés fog hiányozni :(
2014. jan. 20. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, én budapesti kertvárosból költöztem dunakanyariba, jóformán semmi változást nem látok. Jó, nem BKV, hanem Volánbusz, de sokkal sűrűbben jár a fővonalon, hamar bent van Budapesten. Van CBA, Tesco, Spar, sok más bolt is, van iskola, óvóda, van könyvtár és tavasztól őszig ott van a kert is, lehet benne dolgozgatni. Ha közel a főút, kicsit zajos, messzebb vannak egymástól a házak.
2014. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyi különbség lesz, hogy míg a városban nagy nyüzsgés van, mert emberek jönnek-mennek, addig a kertvárosban neked kell majd nyüzsögni a kertben, hogy valami történjen. Hidd el, ha egy nagy kertes házba költöztök legalább 2000m2 földdel és sok melléképülettel,nem lesz időd ezen gondolkodni. Lesz tennivaló kora tavasztól a tél beálltáig, és még utána is. Ha nem fogsz semmit csinálni, akkor a semmittevésbe fogsz belepusztulni.
2014. jan. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!