Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás

A kérdés

Eladható egy fából épült könnyűszerkezetes ház?

Tudtok valami tippet adni,hogy tudnám vonzóvá tenni a hirdetést?Nem rönk ház,csak fából van a vázszerkezet. Ti beköltöznétek egy ilyenbe?Poénos reklám tippek is jöhetnek.

2014. jan. 24. 21:59  Privát üzenet  

A válaszok

Miért ne lehetne eladható? Csak megfelelő áron kell árusítani, és lesz rá vevő :)

Reklámtippekben sajnos nem vagyok jó :)

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2014. jan. 24. 22:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi.

A baj csak az fogalmam sincs mennyiért kellene adni,ha bekerülési költséget nézem annyit senki nem adna.Viszont tele van hitellel és szinte alig maradna.Évek óta senki meg nem kérte.

# 2/7Időpont 2014. jan. 25. 17:13 Privát üzenet
Amikor a híradóban nézem a tudósítást az amerikai tornádókról, és látom a sok tornádó által szétdobált könnyűszerkezetes házat (komplett gipszkarton oldalfalakra bontja a szél őket), akkor mindig hálát adok a jóistennek, hogy téglából épült házban lakunk. Nekem nem tudnál olyan kedvező árat mondani, hogy megvegyem, és biztonságban érezzem magam a gyerekeimmel benne magam...

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2014. jan. 27. 16:08 Privát üzenet
Én is hétvégi háznak épültet vettem, de téglából van és szigetelt, nem faház, nem is könnyűszerkezetes. Sajnos ezeket szétveri a vihar és ráadásul tűzveszélyesek is.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2014. febr. 8. 21:55 Privát üzenet

Szerintem mindennek megvan a maga gazdája. A kérdés,mikor jön el!

Tedd fel minél több ingatlanos oldalra,ill. kiemelt hirdetést is bevállalhatsz pár ezer forintért. Fontos jól ítéld meg a ház irányárát. Nézz körül a környékeden,hogy hasonló házakat mennyiért értékesítenek.Én semmilyen poénos reklámmal nem hirdetném az ingatlant,de ezt te tudod.

# 5/7Időpont 2014. febr. 11. 10:03 Privát üzenet
"Haragszik valakire? Rosszat akar ismerősének? Fel szeretné gyújtani hitelezőjét családostól? Ajánlja nekik a házamat! Tel...stb..."

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2014. márc. 28. 20:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

tegnap 20:43!

:)) nagyon jó,nevettünk egy nagyot!

# 7/7Időpont 2014. márc. 29. 15:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Eladható egy ingatlan akár 1 Ft-ért is?
Zártkert beépíthetősége, ugye 3%. Erre az arányra lakóépület is építhető, vagy csak mezőgazdasági? Illetve ha lakóépületnek minősül, akkor ugye zártkerttől függetlenül járhat rá...
Könnyűszerkezetes ház?
Könnyűszerkezetes, osb házaknak miből van a falszigetelése?
Mennyibe kerul egy könnyűszerkezetes vagy "kész haz " építettése? 60m2 földszint es 40m2 tetőtér? Kulcsrakész es szerkezetkész árak is érdekelnének!
Eladható-e a közös 1\2-1\2 tulajdonú örökölt ingatlan fele, a másik fél beleegyezése nélkül? Az ingatlanon lévő ház oszthatatlan.

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Ingatlan vásárlás, eladás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!