Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Eladható egy fából épült...

Eladható egy fából épült könnyűszerkezetes ház?

Figyelt kérdés
Tudtok valami tippet adni,hogy tudnám vonzóvá tenni a hirdetést?Nem rönk ház,csak fából van a vázszerkezet. Ti beköltöznétek egy ilyenbe?Poénos reklám tippek is jöhetnek.

2014. jan. 24. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne eladható? Csak megfelelő áron kell árusítani, és lesz rá vevő :)


Reklámtippekben sajnos nem vagyok jó :)

2014. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

A baj csak az fogalmam sincs mennyiért kellene adni,ha bekerülési költséget nézem annyit senki nem adna.Viszont tele van hitellel és szinte alig maradna.Évek óta senki meg nem kérte.

2014. jan. 25. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Amikor a híradóban nézem a tudósítást az amerikai tornádókról, és látom a sok tornádó által szétdobált könnyűszerkezetes házat (komplett gipszkarton oldalfalakra bontja a szél őket), akkor mindig hálát adok a jóistennek, hogy téglából épült házban lakunk. Nekem nem tudnál olyan kedvező árat mondani, hogy megvegyem, és biztonságban érezzem magam a gyerekeimmel benne magam...
2014. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is hétvégi háznak épültet vettem, de téglából van és szigetelt, nem faház, nem is könnyűszerkezetes. Sajnos ezeket szétveri a vihar és ráadásul tűzveszélyesek is.
2014. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem mindennek megvan a maga gazdája. A kérdés,mikor jön el!

Tedd fel minél több ingatlanos oldalra,ill. kiemelt hirdetést is bevállalhatsz pár ezer forintért. Fontos jól ítéld meg a ház irányárát. Nézz körül a környékeden,hogy hasonló házakat mennyiért értékesítenek.Én semmilyen poénos reklámmal nem hirdetném az ingatlant,de ezt te tudod.

2014. febr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
"Haragszik valakire? Rosszat akar ismerősének? Fel szeretné gyújtani hitelezőjét családostól? Ajánlja nekik a házamat! Tel...stb..."
2014. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

tegnap 20:43!


:)) nagyon jó,nevettünk egy nagyot!

2014. márc. 29. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!